Skuter po odpaleniu cały czas gazuje

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter po odpaleniu cały czas gazuje

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Fubu2PL Fubu2PL 7 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe groszek122
    groszek122
    Użytkownik

Mam pewien problem, otóż ostatnio jechałem sobie skuterkiem odstawiłem go do garażu wszystko było w porządku. Dziś przychodzę do garażu odpalam skuter i się trochę zdziwiłem, bo skuter po odpaleniu cały czas gazuje jakby się zaciela gdzieś linka lub jakimś cudem rozregulowała. Wyłączyłem skuter i zaobserwowałem ze manetkę nie mogę dokręcić do końca (tzn. normalnie max. obrót manetki to było pół obrotu a teraz max. obrót manetki to 1/4 obrotu). Zdemontowałem manetkę i nic tam nie zauważyłem niepokojącego, wiec zdjąłem filtr powietrza (gąbkowy) i zobaczyłem ze przy puszczonej manetce przepustnica jest podniesiona wyżej niż do połowy otworu. Odkręciłem gaźnik poszperałem, lecz również nic nie znalazłem, żadnych zanieczyszczeń, podłączyłem gaźnik z skuter jak gazował, tak gazuje… Co byście mi polecali zrobić?

Dodam jeszcze że po odpaleniu skutera jak dodam gazu manetką to skuter jeszcze bardziej gazuje.

Z góry dziękuje i pozdrawiam Adrian

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Linka gazu się zacina, może jest naderwana i chwyta ją wewnątrz pancerza? Spróbuj wyjąć linkę całkowicie, włóż w gaźnik przepustnicę i zobacz jak to wygląda

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe jajo422
    jajo422
    Użytkownik

Nie znam sie za bardzo ale moze wyreguluj gaznik

Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

Zrób to co mówił Pietro lub teraz wymień linke

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie