Skuter po odpaleniu cały czas gazuje

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #63844 Reply
    groszek122
    Użytkownik
    • 2

Mam pewien problem, otóż ostatnio jechałem sobie skuterkiem odstawiłem go do garażu wszystko było w porządku. Dziś przychodzę do garażu odpalam skuter i się trochę zdziwiłem, bo skuter po odpaleniu cały czas gazuje jakby się zaciela gdzieś linka lub jakimś cudem rozregulowała. Wyłączyłem skuter i zaobserwowałem ze manetkę nie mogę dokręcić do końca (tzn. normalnie max. obrót manetki to było pół obrotu a teraz max. obrót manetki to 1/4 obrotu). Zdemontowałem manetkę i nic tam nie zauważyłem niepokojącego, wiec zdjąłem filtr powietrza (gąbkowy) i zobaczyłem ze przy puszczonej manetce przepustnica jest podniesiona wyżej niż do połowy otworu. Odkręciłem gaźnik poszperałem, lecz również nic nie znalazłem, żadnych zanieczyszczeń, podłączyłem gaźnik z skuter jak gazował, tak gazuje… Co byście mi polecali zrobić?

Dodam jeszcze że po odpaleniu skutera jak dodam gazu manetką to skuter jeszcze bardziej gazuje.

Z góry dziękuje i pozdrawiam Adrian

#63845 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Linka gazu się zacina, może jest naderwana i chwyta ją wewnątrz pancerza? Spróbuj wyjąć linkę całkowicie, włóż w gaźnik przepustnicę i zobacz jak to wygląda

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#63849 Reply
    jajo422
    Użytkownik
    • 39

Nie znam sie za bardzo ale moze wyreguluj gaznik

#63864 Reply
    Fubu2PL
    Użytkownik
    • 19

Zrób to co mówił Pietro lub teraz wymień linke

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Skuter po odpaleniu cały czas gazuje