Skuter po myciu nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Skuter po myciu nie odpala

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

siemka. mam problem. myłem skuter rano około gdziny 10 chciałem go odpalic o 18 i pierwsze nie chciał odpalić potem odpalił a jak juz odpalił to jak mu dałem gaz to nie jechał gasł i leciał czarny dym z rury i z niej szczelało ;/ co to moze byc??

Anonimowy

Po 1. Suter motocykl zawsze po myciu należy odpalić na parę minut
    po 2 zapewne zalałeś filtr 😛
    po 3 wyjmij gabke i ją wysusz

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.

Anonimowy

wyczyscviłem i h.j

[ Dodano: 30-08-2010, 20:36 ]
    dalej tak samo ;/

Anonimowy

W Y S U S Z Y Æ masz gąbkę w filtrze

Anonimowy

Zalałeś filtr, to nie pali, bo nie filtruje powietrza(mokry jest i go nie puszcza), ot co! I to raczej nie był czarny dym, bo jakby był, to nie od mycia 😛

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

ja czasem jak bardzo go zaleje to coś mi elektryka się wali i przerywa, gaśnie itp.
    Ale po wyschnięciu wszystko wporzo 😉

Anonimowy

po pierwsze to: motocykli się nie myje tylko czyści ❗ Zapamiętajcie to sobie ludzie raz na zawsze ❗
    A co do tematu to albo elektryka się zalała no albo właśnie filtr powietrza… musisz teraz porządnie przeczyścić gaźnik i filtr powietrza… jak to nie pomoże to będziemy dalej myśleć …
    Aha, i zobacz czy iskra jest…

Anonimowy

Mhm jak ja bym miał DT po wyprawie do lasu czyścić to bym tam chyba korzenie zapuścił …
    Zawsze napieprzam wodą gdzie się tylko da – zostawiam na pare godzin na placu na słońcu i jade i jest wszystko w porząsiu 🙂

Anonimowy

Adverion napisał:

po pierwsze to: motocykli się nie myje tylko czyści ❗ Zapamiętajcie to sobie ludzie raz na zawsze ❗

A Ty to gówno wiesz. 😀

Jakbym miał szmatką czyścić sr czy cokolwiek to nigdy bym tego nie robił.

Chyba że mówimy o chopperach i tych innych chromach, to tak. :->

Anonimowy

Adverion napisał:

Chyba chopperowate i ścigaczowate pałko 😛

Jak ja bym miał swoje czyścić po jeździe przez zabłoconą gliniastą drogę, to chyba bym skończył tak, jak Rudy napisał… 😛 Można myć bieżącą wodą, ale pod warunkiem dostosowania strumienia do tego, co chce się umyć 😉

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie