Skuter po dodaniu gazu muli i strzela z wydechu

Witam,
Ostatnio Zdemontowałem w celu przeczyszczenie dyszy wolnych obrotów gaznik gdyż skuter gasł na wolnych obrotach.
Niestety nie udało mi się dostać do środka gdyż śrub nie udało mi się odkręcić więc zamontowałem go ponownie i dzisiaj udało mi się go odpalić lecz gdy przejechałem 200m skuter miał dalej swoją moc lecz słyszałem lekki szum którego wcześniej nie było gdy wracałem już do domu skuter zaczął lekko mulić i strzelać z wydechu przyczym czerwona dioda obok predkosciomierza zaczęła nagle mocno świecić czego wcześniej nie było. Po przyjechaniu do domu dolalem troszkę oleju . Skuter normalnie odpala lecz po dodaniu całego gazu odrazu muli , strzela z wydechu a dioda caly czas świeci .

Jesli to 2t wina lezy prawdopodobnie po stronie zaplonu,czyli zacznij od wymiany swiecy.Sprawdz fajke,przewod od fajki oraz cewke:)

albo dalej jest zawalony lub uszkodzony gaźnik przy którym nic nie zmienił bo go nie otworzył a jeszcze mógł coś rozszczelnić dłubiąc przy tym.
i świetna by była informacja o jakim sprzęcie rozmawiamy. bo na razie wiemy że to taki co ma czerwoną diode od oleju i że jest skuterem