skuter piszczy POMOCY

siema mam takie pytanie wczorajsza jazda skonczyła sie pchaniem nie bylo za miło pchałem dobre 7 km ale do szczegułów po drodze prubowałem krecic ale nic kopałem z 10 razy lekko załapywal ale to nie to wrucilem do domu wymieniłem filter paliwa bo po to byłem dobra wymieniłem chwile pokreciłm zapalił ale wydaje dziwne dzwieki typu iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii takie piski ale to nie pasek sciognełem pokrywe paska wszystko piknie co moze byc ze piszczy swieca ma przejechane 4300 tys km czy to jej wina

Przydało by się wymienić świecę na denso tt najlepsze świece i mniejsze spalanie. Ale nie wiem czego on tak piszczy. Masz oleje ???

nom dzien dzien sprawdzam a moze to byc np wariator i sprzegło bo orginalne a mam przebieg 8124 km a swieca ngk bedzie dobra?

Jesli pisk pojawia sie po przekreceniu manetki to pewnie sprzegło jesli natomiast pisk wystepuje na wolnych obrotach to cos z silnikiem

nie to jest tak na wolnych piszcsy chwile z 5 sek a jak dodam gazu to tak piszy przestaje piszcy przestaje

skuter 4t

a łozysko na wale mi nie piszcy jak to moge sprawdzic

Jeśli dzieję się tak gdy zaczyna jechać a potem przestaje to sprzęgło. To normalka w chińskich 4t. Choć w moim przypadku po jakimś czasie przestało.