Skuter "pierdzi" przy odpalaniu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Skuter "pierdzi" przy odpalaniu

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Po miesięcznej przerwie w jeździe na skuterze, wkońcu doszedł mi rozrusznik, zamontowałem i wszystko elegancko śmiga, tylko że rozładował mi się aku i jest w trakcie ładowania.
    No więc postanowiłem odpalić go z kopki, tylko problem w tym że co 4-5 kopnięć skuter „pierdzi” przez 1-2s i nie odpala, dodam że przez filtr (stożkowy) wylatuje dymek o zapachu paliwa:)
    Orientuje się ktoś jak to naprawić?

Anonimowy

Co ma rozładowany akumulator do pierdzeniaż
    Po kolei sprawdzaj, świeca, iskra itd.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

Świeca jest ok, iskra też, przed chwilą skuter mi odpalił na jakieś 5sek i chodził głośniej od traktora (poważnie)

Anonimowy

sprawdź czy którejś uszczelni nie wypluł …. zobacz też czy ci nie pękł któryś wężyk.. np. podciśnienia

Anonimowy

bez aku nie masz ssania, więc po którymś kopnięciu powinien załapać i zacząć chodzić (może z 50 kopnięć, może więcej). I po chwili chodzenia zacznie chodzić normalnie.
    Moim zdaniem nic mu nie jest.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Po tych kopniakach zaczęło się z niego lać.

Anonimowy

nie odpalaj bez aku skutera bo spalisz instalacje , poniewaz cewka podaje 13,5 volta (czy tam vata nie pamiętam) a instalacja jest na 12v , a cewka podaje więcej żeby aku mogło się ładować

Anonimowy

wrona, nic się mu nie stanie jak zapali skuter bez aku!! Od tego jest regulator napięcia i bezpieczniki żeby nie spaliła się instalacja!!

Anonimowy

Mój bracik już chyba pół roku w Hurricanie niema aku i jeździ.

Anonimowy

Odpaliłem skuter udarem bo kopałem ze 100 razy i nic.
    Teraz elegancko odpala z kompa, tylko jest jeden MAŁY problem 🙂
    Skuter strasznie czeszczy (nie wiem jak to inaczej nazwać)
    Jeśli to pomoże to tutaj nagrane dyktafonem, chociaż po dodaniu gazu tak głośno to słychać że tragedia także wiele tu nie słychać:
    http://w408.wrzuta.pl/audio/1h9f9GSHyox/plik_audio_05

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie