Skuter pali żarówki

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #79161 Reply
    sadlak111
    Użytkownik

Witam wszystkich. Mam pewien problem, mój skuter Kingway Coliber pali mi żarówki po włączeniu świateł. Myslałem że to regulator napięcia więc kupilem nowy, ale nie dało to żadnych efektów. Nie wiem co to może być…. Pozdrawiam i z góry dziekuję za odpowiedź 🙂

#79163 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Oklej go plastrami Niquitin nie bezie palił!

A tak na seerio może masz gdzieś spięcie? Sprawdz ile wychodzi V od żarówki bo jak za dużo to coś pewnie masz źle podłączone, lub własnie te spięcia

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#79225 Reply
    sadlak111
    Użytkownik

Jeszcze dziś odkryłem jeden problem. Akumulator nie ma ładowania. Co to może być??

#79303 Reply
    sadlak111
    Użytkownik

Podsumujmy. Pali żarówki, akumulator nie ma ładowania co to może być ??? Pozdrawiam

#153265 Reply
    adam13
    Użytkownik

siadła ci cała prądnica,do wymiany,to samo miałem.

#153267 Reply
    madi
    Uczestnik

adam13 – przez rok już raczej sobie z problemem poradził.

#153269 Reply
    monterglass
    Użytkownik

He he,dobre,chyba że czeka rok przed kompem na odpowiedź, a rodzina zgłosiła zaginięcie 🙂

#153280 Reply
    Kristop
    Uczestnik

Młody sie zagapił;)

#159184 Reply
    lukka16
    Użytkownik

To może ktoś objaśni mi jak pomierzyć prądnicę i regulator by dojść co jest zepsute.
    Bo mam podobny problem i po wymianie regulatora pali mi bezpiecznik, a dodatkowo to nie na całym zakresie obrotów działają kierunkowskazy.
    (działają na wyłączonym silniku cały czas a na załączonym mrugną tylko raz, góra trzy i koniec)

#159204 Reply
    pioneerq
    Użytkownik
    #159214 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

„skuter pali żarówki”

Się ciesz, że żarówki, bo jakby fajki palił wyszło by drożej 🙂

#159297 Reply
    pioneerq
    Użytkownik

no jasne zarowka h4 35/35w 15 lub 20 zl …

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Skuter pali żarówki
Twoje informacje:

Back to top button