Skuter odpala co drugi dzień

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #627806
  FejkeN
  Uczestnik
  • Postów: 1

  Witam posiadam skuter Rex Rs500 (chińczyk). Niedawno został w nim wymieniony tłok z cylindrem i głowica. W pierwszych dniach było wszystko OK. Pewnego dnia skuter nie chciał zapalić. Kopałem go w opór ale na darmo i tak nie zapalił. Następnego dnia odpalił od strzała. Tak jest cały czas. Ostatnio zaobserwowałem że gdy przejadę do 10 km skuter pali codziennie ale gdy zrobię powyżej następnego dnia nie odpali. Czym to może być spowodowane ?

  #627817
  anon
  Uczestnik
  • Postów: 18

  Odpowiedź została zgłoszona za nieprawidłową treść.

  Odpowiedź jest prosta. Twój skuter nie lubi jeździć za długo i jeśli tak się dzieje to jest na Ciebie zły. Wydaje mi się, że na następny dzień wystarczy, żebyś go trochę pogłaskał i ładnie przeprosił. Po czasie to ograniczy jego zaufanie, ale zadziała!

  Po tym co napisałeś da się tylko wywnioskować, żebyś co 9km go gasił i odpalał znów. Może za bardzo się rozgrzewa i uszczelki puszczają, ciecz się dostaje tam gdzie nie powinna a na drugi dzień ścieka. Polecam mechanika, nie wiem, czy słyszałeś.

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

  #627820
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 902

  pomiar kompresji, szczelności podciśnień, stan świecy, regulacja zaworów, sprawdzenie ssania..itd

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button