Skuter odpala co drugi dzień

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Skuter odpala co drugi dzień

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 9 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe FejkeN
    FejkeN
    Użytkownik

Witam posiadam skuter Rex Rs500 (chińczyk). Niedawno został w nim wymieniony tłok z cylindrem i głowica. W pierwszych dniach było wszystko OK. Pewnego dnia skuter nie chciał zapalić. Kopałem go w opór ale na darmo i tak nie zapalił. Następnego dnia odpalił od strzała. Tak jest cały czas. Ostatnio zaobserwowałem że gdy przejadę do 10 km skuter pali codziennie ale gdy zrobię powyżej następnego dnia nie odpali. Czym to może być spowodowane ?

Zdjęcie profilowe anon
    anon
    Użytkownik

Odpowiedź została zgłoszona za nieprawidłową treść.

Odpowiedź jest prosta. Twój skuter nie lubi jeździć za długo i jeśli tak się dzieje to jest na Ciebie zły. Wydaje mi się, że na następny dzień wystarczy, żebyś go trochę pogłaskał i ładnie przeprosił. Po czasie to ograniczy jego zaufanie, ale zadziała!

Po tym co napisałeś da się tylko wywnioskować, żebyś co 9km go gasił i odpalał znów. Może za bardzo się rozgrzewa i uszczelki puszczają, ciecz się dostaje tam gdzie nie powinna a na drugi dzień ścieka. Polecam mechanika, nie wiem, czy słyszałeś.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

pomiar kompresji, szczelności podciśnień, stan świecy, regulacja zaworów, sprawdzenie ssania..itd

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie