Skuter nie trzyma wolnych obrotów

Witam mam problem otóż gdy w skuterze wyłączy się ssanie automatyczne zejdzie do około 1000obr/min i spadnie do zera gaznika wyregulowany jak żyleta splaanie 2,2l/100km max zasięg na 4,5l 200km więc to dobrze jak podkręce śrube od wolnych obrotów nie ma różnicy ani jak ją skręce dodam że skuter ma przebieg 930km i miałem problem z obejmą filtra bo spadała i troszeke syf mógł sie napchać filtr czyszczony przy 700km a paliwa przy 900km byłem u mechanika i mówił że to możliwe że zawory lecz coś mu nie wierze a skuter odpali tylko na pełnym gazie nie ważne czy zimny czy ciepły dodam że gdy przejade ok 30km bez przerwy to trzyma wolne obroty na ok 30s-2min a potem zgasnie skuter ma blokady na gazniku,filtrze,wariatorze,module i jedzie na prosztej 45-60km/h

[ Dodano: |14 Sie 2012|, o 22:40 ]
dodam że v-max z dużej góry w pojedynke licznikowy:70km/h realny 65km/h po pierwszym przeglądzie są takie problemy a na drugi za chiny nie pojade bo 130zł za wymianie oleju i wyczyszczenie filtra drugi raz nie dam

Skuter: Benda Smart II 4t 139QMB gaznik KeiHin 12-14mm tak na oko :D :)

Wypowie się ktoś to ważne

może masz jakąś nieszczelność w układzie ssącym. Gaźnik-króciec, króciec-głowica, albo przewód podciśnieniowy do kranika. Przy tak małym przebiegu wszystkie te opcje wydają się mało prawdopodobne. Spróbuj wyregulować gaźnik przy zapalonych światłach.