Skuter nie trzyma wolnych obrotów

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Skuter nie trzyma wolnych obrotów

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Stiopa Stiopa 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

Witam mam problem otóż gdy w skuterze wyłączy się ssanie automatyczne zejdzie do około 1000obr/min i spadnie do zera gaznika wyregulowany jak żyleta splaanie 2,2l/100km max zasięg na 4,5l 200km więc to dobrze jak podkręce śrube od wolnych obrotów nie ma różnicy ani jak ją skręce dodam że skuter ma przebieg 930km i miałem problem z obejmą filtra bo spadała i troszeke syf mógł sie napchać filtr czyszczony przy 700km a paliwa przy 900km byłem u mechanika i mówił że to możliwe że zawory lecz coś mu nie wierze a skuter odpali tylko na pełnym gazie nie ważne czy zimny czy ciepły dodam że gdy przejade ok 30km bez przerwy to trzyma wolne obroty na ok 30s-2min a potem zgasnie skuter ma blokady na gazniku,filtrze,wariatorze,module i jedzie na prosztej 45-60km/h

[ Dodano: |14 Sie 2012|, o 22:40 ]
    dodam że v-max z dużej góry w pojedynke licznikowy:70km/h realny 65km/h po pierwszym przeglądzie są takie problemy a na drugi za chiny nie pojade bo 130zł za wymianie oleju i wyczyszczenie filtra drugi raz nie dam

Skuter: Benda Smart II 4t 139QMB gaznik KeiHin 12-14mm tak na oko 😀 🙂

Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

Wypowie się ktoś to ważne

Zdjęcie profilowe Stiopa
    Stiopa
    Użytkownik

może masz jakąś nieszczelność w układzie ssącym. Gaźnik-króciec, króciec-głowica, albo przewód podciśnieniowy do kranika. Przy tak małym przebiegu wszystkie te opcje wydają się mało prawdopodobne. Spróbuj wyregulować gaźnik przy zapalonych światłach.

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie