skuter nie pali pomocy !!!!!!!!!

Tak jak w temacie mój skuter nie pali. Wymienione zostały pierścienie na nowe uszczelniacze zawory wsadzony gaźnik od kolegi na 100% dobry elektryka od kolegi dobra skuter ma iskrę pomocy co tu może być nie tak? Wcześniej skuter palił latałem nim na kole i pewnego dnia jak chciałem podlecieć do szkoły przed chatą skuter odpalił i zrobił takie charakterystyczne buuu i zgasł stało się to przy dodaniu gazu później znów tak zrobił nawet bez dodawania gazu następnego dnia odpalił i normalnie pracował wiec poleciałem nim na miasto zrobiłem jakieś 30 km wróciłem do domu następnego dnia odpalił i znów zrobił te buu i to już było ostatnie odpalenie od tamtej pory nawet nie zaskoczy jak go się pali :( :(

Sprawdz czy z baku paliwo dochodzi do kranika tzw pompki paliwa , potem czy dochodzi do gaznika poprzez filtr paliwa , jak tak to moze dysza sie zapchala. Tez tak mialem i juz wgl nie odplailem , okazalo sie ze dysza byla zapchana. Jak wszystko bedzie ladnie dochodzilo do gaznika to przeczysc go i sprawdz ta dysze.

to tak gaznik zostal wyczyszczony caly bezyna dochodzi a anwet jak by nie dochodzila to przy podgrzanej swiey i przy nalaniu paliwa pod swiece powinien odpalic a on anwet nie drgnie

A jak krecisz go to normalnie kreci sie czy nic ?

pale go z kopniaka bo nie ma rozrusznika i jest wszystko normalnie ale nawet nie zaskoczy nawet chwili

To sprawdz czy paliwo dochodzi z gaznika do cylindra.

toc ci mowie ze dochodzi ;d;d a do tego jeszzce doleam mu bezyny pod swiece i podgrzewam swiece wacha dochodzi bardzo dobrze

To nie wiem, poddaje sie.

;(((( czy ktos mi pomoże

Do zapłonu potrzebne są : paliwo, iskra, kompresja, powietrze. Skoro iskra jest a nawet po wlaniu paliwa bezpośrednio do cylka nie załapuje to spróbuj jeszcze podmienić od jakiegoś kolegi na chwilę świecę bo to że przytykając świecę do metalu jest iskra to nie znak że w cylindrze gdzie jest ciśnienie też ta iskra jest. Jeśli to nie pomoże to zdaje się że brakuje tutaj kompresji. Mówisz że wymieniałeś pierścienie i może tutaj jest problem.

Edit: nie doczytałem że całą elektrykę już sprawdzałeś. Skoro podmieniałeś świece to zmierz kompresję i wszystko będziesz wiedział.

to tak swiece wzielem tez od kolegi z jego roxa byla dobra na 100% elektryka dobra i kompresja tez dobra bo sprawdzana