Skuter nie pali - nie dostaje paliwa

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #44395 Reply
    Verso2011
    Użytkownik
    • 1

Witam mam problem z skuterem 4T nie dostaje on paliwa i wiem że przyczyna jest gdzieś pomiedzy bakiem a cylindrem ponieważ lejąc troskzę paliwa bezpośrednio do cylindra już słychać że pali a z gażnikiem nie chce i napewno nie jest to wina gaźnika bo brałem gaźnik od kolegi i było to samo dzwoniłem do serwisu po cichu mówiąc że chodzi o kolegi skuter bo mam go na gwarancji mówili mi o jakiejś pompce paliwowej o ten kranik hcodzi ze nie zapodaje paliwa niby nie zapodawał kazali sciągnac wezycz z pompki który idzie do gaźnika i pod czas kręcenia rozrusznikiem paliwa już tryskało także pompka jest dobra niewiem co może być przyczyną dodam że skuter ma 3 miesiące ma przejechane 3600 km i wymieniony cylinder na 80ccm
    aha dodam jeszcze jedno ostatni raz jak jechałem skuter to odpadł mi filt powietrza i około 30 km przejechałem bez i na drugi dzien juz nei odpalił czy moze mieć to jakis powód proszę o jak najszybszą odp 🙂

#44400 Reply
    Macyk150ccm
    Użytkownik
    • 3

witam powiem ci ze miałęm podobny problem ze soim skuterkiem.nie chciał odpalic a gdy odpalił przejechał 5 m i sie zapychał…przyczyną był zatkany weżyk ktory idzie z gażnika to filtra powietrza.Przepchałem go i odrazu palił

#44413 Reply
    Verso2011
    Użytkownik
    • 1

ale ja właśnie cały układ paliwowy wyczyściłem i dalej nic ale jak mój by odpalił raz to by już do wieczora jeździł 😀

#44420 Reply
    Macyk150ccm
    Użytkownik
    • 3

hee ;P no to nie wiem moze masz problem z gażnikiem

#44422 Reply
    Verso2011
    Użytkownik
    • 1

o to chodzi że gaźnik brałem od kolegi i jest to samo nic nie daje 🙁 paliwa wcale nie dostaje albo moze byc coś jeszcze dalszy problem może coś z silnikiem niewiem 🙁 ? ?

#44449 Reply
    lop16
    Użytkownik
    • 44

Mój 2t nie brał paliwa jak był zatarty 😉 Może zmień kranik podciśnieniowy?

#44463 Reply
    Verso2011
    Użytkownik
    • 1

własnie spróbuję to zrobić hcoć tryska paliwa jak kręce rozrusznikiem ale zmienie w serwisie mi to smoa móili 🙂 spróbuję moze nawet w poniedziałek 🙂

#44504 Reply
    Verso2011
    Użytkownik
    • 1

lop16 napisał:

Mój 2t nie brał paliwa jak był zatarty 😉 Może zmień kranik podciśnieniowy?

mój zatarty nie jest bo miał wymieniany nidawno cylinder na 80 cylinder jest około 1 miescoiac i jezdziłem tylko 30km.h przez 1 tys km 😀 a potem to wiadomo

#144410 Reply
    Kamil Czarnota
    Użytkownik
    • 0

W przypadku 4t pod głowicą są zawory które czasami się zawieszają i przez to skuter nie może odpalić odkręć głowice i poluzuj je troche napewno po tym odpalihttp://skuterownia.com.pl/default/regulacja_zaworow_w_skuterach_4T zobacz tutaj

#144412 Reply
    martin1996a
    Użytkownik
    • 47

Sprzadz filt paliwa, przewody, i wylej paliwo z baku i wyczyść bak wodą później zalej paliwem Pb98 , później jak nie będzie chciał odpalić to zawory do regulacji

#152621 Reply
    Daniel Bajcar
    Użytkownik
    • 0

witam mam taki problem nie dawno kupilem kingway leike 50 4T az zgasla wymienilem swiece bo byla uszkodzona porcelana ale dalej nie odpala zdlolem wezyk poliwowy przed filtrem paliwa i jest sucho a zbiornik na ful zalany co musze zrobic

#152630 Reply
    Chinol_180
    Uczestnik
    • 2

Młody, masz tutaj wyszukiwarkę, tę u góry, to z niej skorzystaj (już setka osób tutaj miała problem z kranikiem paliwa sterowanym podciśnieniem z gaźnika), albo oddaj sprzęt do mechanika i nie wklejaj ciągle tego samego tekstu w starych wątkach sprzed nawet 2 lat, bo to jest obciach.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Skuter nie pali - nie dostaje paliwa
Twoje informacje:

Back to top button