Skuter nie pali - nie dostaje paliwa

Witam mam problem z skuterem 4T nie dostaje on paliwa i wiem że przyczyna jest gdzieś pomiedzy bakiem a cylindrem ponieważ lejąc troskzę paliwa bezpośrednio do cylindra już słychać że pali a z gażnikiem nie chce i napewno nie jest to wina gaźnika bo brałem gaźnik od kolegi i było to samo dzwoniłem do serwisu po cichu mówiąc że chodzi o kolegi skuter bo mam go na gwarancji mówili mi o jakiejś pompce paliwowej o ten kranik hcodzi ze nie zapodaje paliwa niby nie zapodawał kazali sciągnac wezycz z pompki który idzie do gaźnika i pod czas kręcenia rozrusznikiem paliwa już tryskało także pompka jest dobra niewiem co może być przyczyną dodam że skuter ma 3 miesiące ma przejechane 3600 km i wymieniony cylinder na 80ccm
aha dodam jeszcze jedno ostatni raz jak jechałem skuter to odpadł mi filt powietrza i około 30 km przejechałem bez i na drugi dzien juz nei odpalił czy moze mieć to jakis powód proszę o jak najszybszą odp :)

witam powiem ci ze miałęm podobny problem ze soim skuterkiem.nie chciał odpalic a gdy odpalił przejechał 5 m i sie zapychał...przyczyną był zatkany weżyk ktory idzie z gażnika to filtra powietrza.Przepchałem go i odrazu palił

ale ja właśnie cały układ paliwowy wyczyściłem i dalej nic ale jak mój by odpalił raz to by już do wieczora jeździł :D

hee ;P no to nie wiem moze masz problem z gażnikiem

o to chodzi że gaźnik brałem od kolegi i jest to samo nic nie daje :( paliwa wcale nie dostaje albo moze byc coś jeszcze dalszy problem może coś z silnikiem niewiem :( ? ?

Mój 2t nie brał paliwa jak był zatarty ;) Może zmień kranik podciśnieniowy?

własnie spróbuję to zrobić hcoć tryska paliwa jak kręce rozrusznikiem ale zmienie w serwisie mi to smoa móili :) spróbuję moze nawet w poniedziałek :)

lop16 napisał:

Mój 2t nie brał paliwa jak był zatarty ;) Może zmień kranik podciśnieniowy?

mój zatarty nie jest bo miał wymieniany nidawno cylinder na 80 cylinder jest około 1 miescoiac i jezdziłem tylko 30km.h przez 1 tys km :D a potem to wiadomo

W przypadku 4t pod głowicą są zawory które czasami się zawieszają i przez to skuter nie może odpalić odkręć głowice i poluzuj je troche napewno po tym odpalihttp://skuterownia.com.pl/default/regulacja_zaworow_w_skuterach_4T zobacz tutaj

Sprzadz filt paliwa, przewody, i wylej paliwo z baku i wyczyść bak wodą później zalej paliwem Pb98 , później jak nie będzie chciał odpalić to zawory do regulacji

witam mam taki problem nie dawno kupilem kingway leike 50 4T az zgasla wymienilem swiece bo byla uszkodzona porcelana ale dalej nie odpala zdlolem wezyk poliwowy przed filtrem paliwa i jest sucho a zbiornik na ful zalany co musze zrobic

Młody, masz tutaj wyszukiwarkę, tę u góry, to z niej skorzystaj (już setka osób tutaj miała problem z kranikiem paliwa sterowanym podciśnieniem z gaźnika), albo oddaj sprzęt do mechanika i nie wklejaj ciągle tego samego tekstu w starych wątkach sprzed nawet 2 lat, bo to jest obciach.