skuter nie odpala, pewnie mała pierdoła, ale nie mam już siły

https://youtu.be/lZKTq4a3R3k skuter nie odpala tak jak na filmie, jest po wymianie oleju i czyszczeniu filtrów sprezonym powietrzem, jeśli wyciągne świecę to kręci normalnie, iskra na świecy przeskakuje. Przed serwisem odpalał bez problemu. Proszę o pomoc, bardzo dziękuję! Skuter Malaguti Madison 125/150

Baterie musisz naładować.

Skuter jest podpięty pod akumulator samochodowy i jest naładowany, gdy wyciągne świecę i chce odpalić kręci normalnie jak przy zwykłym zapalaniu :(

To samo chciałem napisać - akumulator siedzi. Ale skoro na innym jest to samo, to sprawdź czy nie masz gdzieś przerwanego przewodu masowego albo jakiś zły kontakt z masą. Ew. podłącz dodatkowy grubszy przewód między minus akumulatora a dowolny metalowy element silnika - czyli zrób *nową* masę. Jeśli zakręci, to załóż nowy dodatkowy przewód i po problemie.
.
PS: u kumpla to pomogło. J au siebie też to zrobiłem i przynajmniej nie martwię się że gdzieś padnie mi masa.

Działa! Zbyt mało nim kręciłem i myślałem, że nie idzie. Dołączyłem do ramy bez lakieru i w końcu odpalił!

masz kopniak?

Dziękuję wszystkim za pomoc!