skuter nie odpala paliwo nie dochodzi do cylindra

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery skuter nie odpala paliwo nie dochodzi do cylindra

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 3 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe marcin4411
    marcin4411
    Użytkownik

Witam. Posiadam skuter peugeot speedfight 2 50ccm. . ale próbowałem coś w nim grzebać, na początek sprawdziłem świece, jest sucha . Myślałem, że to może być wina gaźnika – rozkręciłem go, przeczyściłem dyszki, sprawdziłem przewody od baku, wygląda na to że do gaźnika paliwo dochodzi, lecz nie ciągnie go do cylindra. może problem tkwi gdzieś indziej. Może ktoś może mi pomóc. Z góry dzięki. 🙂

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

rozumiem że po czyszczeniu gaźnika jego komora pływakowa się poprawnie wypełnia paliwem?
    Jeżeli tak to cała góra czyli: napowietrzanie zbiornika, kranik/zawór, filtry i przewody są sprawne i drożne.
    .
    Pozostaje ci dół – czyli sprawdzenie czemu podciśnienie (jeżeli jest) nie zasysa mieszanki z gaźnika.
    Masz do sprawdzenia czy jest kompresja, stan zaworu membranowego, szczelność dolotu, czy przepustnica się otwiera.. itd

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    marcin4411
    Użytkownik

jest kompresja
    nowy gaźnik

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nowy nie znaczy że działający lub poprawnie podpięty /wyregulowany. Musisz posprawdzać masę rzeczy i tyle.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    marcin4411
    Użytkownik

ok

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

simeringi sprawdź.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie