Skuter nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter nie odpala

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Bujak08 Bujak08 1 miesięcy temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #695218 Odpowiedź

Adam

Siema,

Wymieniłem cylinder i tłok. Zalałem bak mieszanką, i zacząłem delikatnie kopać kopką by zaciągnął paliwa. Po pierwszym kopnięciu odpalił ale miał niskie obroty i zgasł więc podkręciłem obroty. Później miał za wysokie to go gasiłem żeby nie kręcił szybko nowym tłokiem. Po kilku próbach regulacji przestał odpalać. W czym może być problem. Skuter Gilera Stalker, gaźnik dellorto 17.5, cylinder Airsal 70.

#695223 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wymieniłes cylinder jak na jaki?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #695257 Odpowiedź

Adam

Cylinder Airsal sport 70cc

#695276 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

przeczytaj pytanie jeszcze raz

#695280 Odpowiedź

Adam

Nie rozumie o co ci chodzi. Kupiłem kit Airsal 70cc wszystko dobrze założone. Próbowałem dać strzykawka paliwo pod świece i na chwilę odpalił. Na jakieś 2 sekundy. Jak dłużej postoi też odpali na jakąś 1 sekundę. Może to być wina kranika podciśnieniowego? Z grubszego wężyka paliwo dochodzi do gaźnika a z tego cieńszego mam wrażenie że nie dochodzi.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #695283 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jaki cylinder miałeś a jaki wsadziłes?
    jeżeli zmieniłes pojemność to robiłeś tez zmiany w gaźniku?

#695285 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe LuK444Sz
    LuK444Sz
    Użytkownik

O czym mówisz? O przewodach z kranika podciśnieniowego? Grubszy przewód to paliwo, cieńszy podciśnienie. Paliwo ma płynąć jak zrobisz podciśnienie.

#695288 Odpowiedź

Adam

Poprzednio był to ten sam zestaw lecz się zatarł. Prawdopodobnie przez olej. Mógł go za mało dostawać. Nie było wcześniej problemu z brakiem paliwa w komorze, palił normalnie. Może miał niskie obroty i trzeba było cały czas kręcić manetka żeby nie zgasł ale palił normalnie.

#695372 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Bujak08
    Bujak08
    Użytkownik

Większa pojemność=większa dysza w gaźniku inaczej spuchnie i kaput

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
Odpowiedz do: Skuter nie odpala
Informacje o Tobie: