Skuter nie odpala

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #695218 Reply
    Adam
    Gość

Siema,

Wymieniłem cylinder i tłok. Zalałem bak mieszanką, i zacząłem delikatnie kopać kopką by zaciągnął paliwa. Po pierwszym kopnięciu odpalił ale miał niskie obroty i zgasł więc podkręciłem obroty. Później miał za wysokie to go gasiłem żeby nie kręcił szybko nowym tłokiem. Po kilku próbach regulacji przestał odpalać. W czym może być problem. Skuter Gilera Stalker, gaźnik dellorto 17.5, cylinder Airsal 70.

#695223 Reply
    Wombat
    Moderator

wymieniłes cylinder jak na jaki?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#695257 Reply
    Adam
    Gość

Cylinder Airsal sport 70cc

#695276 Reply
    Wombat
    Moderator

przeczytaj pytanie jeszcze raz

#695280 Reply
    Adam
    Gość

Nie rozumie o co ci chodzi. Kupiłem kit Airsal 70cc wszystko dobrze założone. Próbowałem dać strzykawka paliwo pod świece i na chwilę odpalił. Na jakieś 2 sekundy. Jak dłużej postoi też odpali na jakąś 1 sekundę. Może to być wina kranika podciśnieniowego? Z grubszego wężyka paliwo dochodzi do gaźnika a z tego cieńszego mam wrażenie że nie dochodzi.

#695283 Reply
    Wombat
    Moderator

jaki cylinder miałeś a jaki wsadziłes?
    jeżeli zmieniłes pojemność to robiłeś tez zmiany w gaźniku?

#695285 Reply
    LuK444Sz
    Uczestnik

O czym mówisz? O przewodach z kranika podciśnieniowego? Grubszy przewód to paliwo, cieńszy podciśnienie. Paliwo ma płynąć jak zrobisz podciśnienie.

#695288 Reply
    Adam
    Gość

Poprzednio był to ten sam zestaw lecz się zatarł. Prawdopodobnie przez olej. Mógł go za mało dostawać. Nie było wcześniej problemu z brakiem paliwa w komorze, palił normalnie. Może miał niskie obroty i trzeba było cały czas kręcić manetka żeby nie zgasł ale palił normalnie.

#695372 Reply
    Bujak08
    Uczestnik

Większa pojemność=większa dysza w gaźniku inaczej spuchnie i kaput

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Skuter nie odpala
Twoje informacje:

Back to top button