Skuter nie odpala.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #104306 Reply
    motocyklista98
    Użytkownik
    • 1

Cześć mam problem ze skuterem po ok 1,5mies. postoju nie odpala.
    Iskra jest i gdy wstrzyklem paliwo pod swiece to na chwile zapalił.
    Ale paliwo z baku według mnie nie dochdzi do gażnika , moze to wina kranika paliwa? Sprawdze jescze przewody.Wiec mam pytanie czy jest cos co odpowiada za sasysanie paliwa? lub co jescze sprawdzić ??

#104309 Reply
    lukasz0170
    Użytkownik
    • 9

Żeby sprawdzić kranik musisz wyciągnąć z gaźnika wężyk który doprowadza paliwo i zassać powietrze, nie buj się , że połkniesz paliwo bo ono zacznie lecieć po chwili. Jeżeli paliwo poleci to jest git, a jak nie to kranik do wymiany 😛

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#104312 Reply
    motocyklista98
    Użytkownik
    • 1

Dzieki,spróbuje:D

#104361 Reply
    matex85
    Uczestnik
    • 4

jeśli widzisz filtr paliwa, i jeśli jest w nim paliwo, to raczej to nie kranik zawinił, na początek nie wstrzykuj paliwa pod świecę bo starczy to tylko na jeden cykl, najlepiej nasącz filtr powietrza benzyną, powinien wtedy na kilka sekund odpalić, ale jak później zgaśnie to znaczy że coś jest z gaźnikiem, myślę że jeśli długo stał, to pasowało by rozebrać i przeczyścić gaźnik. zrób tak jak opisałem i napisz co się stało.

#104423 Reply
    motocyklista98
    Użytkownik
    • 1

Dzięki wszystkim skuter odpalił dokładnie nie wiem co bylo przyczyna bo zrobilem duzo rzeczy.Narazie jest ok i moge brac sie za tuning 😀 temat The End

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Skuter nie odpala.
Twoje informacje:

Back to top button