Skuter nie odpala.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Skuter nie odpala.

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe motocyklista98 motocyklista98 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe motocyklista98
    motocyklista98
    Użytkownik

Cześć mam problem ze skuterem po ok 1,5mies. postoju nie odpala.
    Iskra jest i gdy wstrzyklem paliwo pod swiece to na chwile zapalił.
    Ale paliwo z baku według mnie nie dochdzi do gażnika , moze to wina kranika paliwa? Sprawdze jescze przewody.Wiec mam pytanie czy jest cos co odpowiada za sasysanie paliwa? lub co jescze sprawdzić ??

Zdjęcie profilowe lukasz0170
    lukasz0170
    Użytkownik

Żeby sprawdzić kranik musisz wyciągnąć z gaźnika wężyk który doprowadza paliwo i zassać powietrze, nie buj się , że połkniesz paliwo bo ono zacznie lecieć po chwili. Jeżeli paliwo poleci to jest git, a jak nie to kranik do wymiany 😛

motocyklista98
    Użytkownik

Dzieki,spróbuje:D

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe matex85
    matex85
    Użytkownik

jeśli widzisz filtr paliwa, i jeśli jest w nim paliwo, to raczej to nie kranik zawinił, na początek nie wstrzykuj paliwa pod świecę bo starczy to tylko na jeden cykl, najlepiej nasącz filtr powietrza benzyną, powinien wtedy na kilka sekund odpalić, ale jak później zgaśnie to znaczy że coś jest z gaźnikiem, myślę że jeśli długo stał, to pasowało by rozebrać i przeczyścić gaźnik. zrób tak jak opisałem i napisz co się stało.

motocyklista98
    Użytkownik

Dzięki wszystkim skuter odpalił dokładnie nie wiem co bylo przyczyna bo zrobilem duzo rzeczy.Narazie jest ok i moge brac sie za tuning 😀 temat The End

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie