Skuter nie chce palić – problem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Skuter nie chce palić – problem

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe DooOminO DooOminO 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Basta1
    Basta1
    Użytkownik

Witam ! w sobote rano wstając wziąłem się za umycie skuterka.
    Wszystko ok do czasu gdy po umyciu nie chce odpalić aż do dziś (prawie 3 dni ) pytanie , co mogło sie stać ? Wiem ze przyczyn może być wiele ale sprawdziłem co nieco .
    Dzien wcześniej skuter normalnie śmigał zostawiłem go na noc w garażu .
    Niestety moim błędem było to ze nie odpaliłem go przed umyciem i nie wiem czy to juz by było bez mycia czy nie . W kazdym bądź razie , odkręciłem rure była sucha sprawdziłem cylinder wariator wszystko ok . rozkręciłem gaźnik wyczyściłem . Sprawdziłem świece była zalana ale wyczyściłem sprawdziłem czy jest iskra była i nic to nie dało . W pewnym momencie prawie chytał ale nie odpalił ..
    Nie wiem co mogło się stać , tzn podejrzewam że mogłem zalać moduł ?

Ogółem skuter był po świeżym tuningu , Wiekszy cylek gaźnik , tłok , w wariatorze powymieniane wszystko stożek itp itd … Docierałem go tak spokojnie 300 km potem juz wiecej cisłem ale nwm czy to cos ma do znaczenia skoro dzien wczesniej bylo wszystko ok , zamykał licznik i tak samo jak zawsze chodził .
    ogółem próbując go na rozrusznik i kopiąc przez 3 dni padł akumulator 😀

Z góry dzieki za podpowiedzi ..

Romet router bassa 80ccm airsal replica
    v-max gps ok.90 km/h
    przebieg w 5 miesiecy 5,500km osiagi coraz lepsze ; )
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

„stożek i tu lezy pies pogrzebany.

.. Bez polskich znak’o’w .

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe Omegos1996
    Omegos1996
    Użytkownik

a gaźnik regulowałeś ? bo piszesz że on ci załapywał tak, w poprzednim skuterze miałem podobnie było okey a na drugi dzień totalny zgon 2 tyg walczyłem z nim i wymieniłem świece i cewke i nadal nic, zabrałem się za wyregulowanie gaźnika i zapalił 😉

Chętnie pomogę gg 44212742
    Zdjęcie profilowe Basta1
    Basta1
    Użytkownik

Omegos1996 napisał:

a gaźnik regulowałeś ? bo piszesz że on ci załapywał tak, w poprzednim skuterze miałem podobnie było okey a na drugi dzień totalny zgon 2 tyg walczyłem z nim i wymieniłem świece i cewke i nadal nic, zabrałem się za wyregulowanie gaźnika i zapalił 😉

był regulowany . A co jeśli to iskrownik ??

Romet router bassa 80ccm airsal replica
    v-max gps ok.90 km/h
    przebieg w 5 miesiecy 5,500km osiagi coraz lepsze ; )
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

„sprawdziłem czy jest iskra była” Jeżeli jest iskra to co ma byc z iskrownikiem niby?.

.. Bez polskich znak’o’w .

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie