Skuter nie chce odpalać. Zalana świeca?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter nie chce odpalać. Zalana świeca?

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kristop Kristop 5 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe cziken11
    cziken11
    Użytkownik

Witajcie Kochani. Mam problem z niedawno kupionym skuterem (używany). Dokładnie chodzi o to, że nie chce odpalać. Mam bardzo słaby akumulator, dlatego też muszę odpalać go WYŁĄCZNIE z kopniaka. Niestety, odpalę go raz – pojadę – działa. Później zgaszę, odpalę – pojadę, zgaszę i kolejnym razem nie chce już odpalić i czuje wyciek paliwa i tak jest codziennie.. Dodam, że jakiś czas temu wymieniałem głowicę oraz cewkę. Dodam również, że jeżdżę bez filtra powietrza. Co powinienem zrobić? Kupić akumulator żeby odpalał ‚z guzika’? A jeżeli kupie akumulator i problem zostanie? Wymienić świece? Proszę o porady. Skuter to zipp vapor boatian.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

„Dodam również, że jeżdżę bez filtra powietrza” – Bez komentarza.

Zdjęcie profilowe martin1996a
    martin1996a
    Użytkownik

Bez filtra powietrza nie dziw się dlaczego czujesz olej skoro gaźnik masz otwarty kup filter za 20zł chociażby i już tego nie będzie, Chłopie ja w swoim skuterze 4t miałem akumulator 4 lata i ani 1 ładowania akumulatora zima lato odpalał , zimą to co 4-7 dni odpalałem 1 zdażyło mi się po 2 tygodniach ale na kursach zawodowych byłem ale odpalił
    Świece wymieniaj co 3,5 tys km świeca to koszt 10zł więc nie taki duży ,

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

W jaki sposób świeca z przbiegiem 3500 czy więcej kilometrów szkodzi silnikowi?

cziken11
    Użytkownik

Czyli nie odpala ze względu na to, że jest już zalana świeca? Stał całą noc i na drugi dzień próbowałem go odpalic.. niestety, nie odpalil..

Zdjęcie profilowe lemonek
    lemonek
    Użytkownik

a dziwisz się , jak nie masz filtra??
    A martin poniekąd ma racje : zużycie świecy też jest ( robi się większa szczelina ) przez co jest słabsza iskra .

Więcej kultury na ulicy moi mili…..
    Za literowki przepraszam – pisze często na szajsungu 😉
    cziken11
    Użytkownik

Jezeli bede mial filtr powietrza, to będzie jezdzil szybciej? Mam 80cc a jezdzi mi maksymalnie 50km/h..

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Dziecko, jeśli nie wyregulujesz to nawet 45 pojedzie. Oddaj go mechanikowi:)

cziken11
    Użytkownik

i co mam mu powiedziec?;)

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Żeby założył filert powietrza i wyregulował gaźnik i zawory, jeśli to 4t.

Router WS 50 2013
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie