Skuter nie chce iść, co robić?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Skuter nie chce iść, co robić?

Ten temat zawiera 25 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe uefa08 uefa08 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 26 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe uefa08
    uefa08
    Użytkownik

Witam,

Posiadam Piaggio NRG, skuter palił od 1 razu, ale teraz gdy stał 3 dni próbuje go odpalić, zapalił, ale za chwile zgasł, znowu to samo, ale tak jakoś go odpalałem 15 min, aż załapał wreście, ja w gaz a on buuuu…., ale jak dałem troszke gazu to powoli ruszał, aż załapał i jechałem 80 km/h, aż wreście przestał reagować na gaz i zgasł, ponawiam próbę i znowu powoli gazu i jakoś ruszył. Zajechałem do domu i tak zostawiłem, mam wydech sportowy, wiec charakteryzuję się tym, że głosno chodzi, a teraz to tak cichutko, że masakra, a teraz to w ogóle zapalać nie chce, muszę go z 20x kopać..

Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Zacznij od przeczyszczenia gaźnika a przy okazji filtra powietrza.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe Kinderinho
    Kinderinho
    Użytkownik

Dokladnie, przeczysc jedno i drugie. Tak mysle czy dysza sie nie zapycha. Patrz czy nie lejesz paprochów do baku. Przeczysc wszystko i sprawdz jak bedzie chodzil , jak cos to pisz tu co i jak .

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.
    Zdjęcie profilowe uefa08
    uefa08
    Użytkownik

Oki, jutro przeczyszcze i napiszę co i jak, tylko dziwi mnie, dlaczego wydech tak cicho chodzi.. ; /

Kinderinho
    Użytkownik

A wlewasz mieszanke czy sam pobiera ?

Zdjęcie profilowe uefa08
    uefa08
    Użytkownik

Wlewam sam 🙂

Kinderinho
    Użytkownik

Wiec to jest proste. Wydech moze cicho chodzic bo jest brudny od oleju. Chyba ;p Jezeli lejesz mieszanke to przy kazdych obrotach skuter pobiera taka sama ilosc oleju , wiec ma prawo sie wysmarowac ten wydech. Jezeli lejesz czysta benzyne to skuter inaczej pobiera olej na wolnych obrotach i na wysokich bo pobiera tak jak mu sie to podoba. Ja tez leje mieszanke i mam wydech yasuni i tez ubrudzony jest, lecz mimo wszystko slychac go na kilometr 🙂

Zdjęcie profilowe uefa08
    uefa08
    Użytkownik

Kinderrinho, ja mam tecnigasa, to słychać go dokładnie od 2 km i 300 metrów 😀 Ale tak nagle, że jechałem wszystko git było postawiłem, a potem go pale i już chodzi 3x ciszej 🙂

Kinderinho
    Użytkownik

Moze przyszedl mu rozum do silnika ? 😀

Zdjęcie profilowe uefa08
    uefa08
    Użytkownik

Może i tak, ale to nie jest efekt zacierania się cylka? 😀 Bo kuźwa cyl ma 120 km przejechane i bym się wkurwił 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 26 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie