Skuter na wygląd Ścigacza?

Cześć. Mam zamiar kupić skuter który wygląda ja Ścigacz. W czerwcu będę miał 14 lat i chcę nim jeździć po ulicy a także zacząć naukę Stunt. Jaki polecacie do tych rzeczy Skuter-Ścigacz. Ja myślę o Zipp PRO 50, GB Street lub używanej Yamaha Tzr 50, DERBI GPR 50, Aprilia rs 50 . Piszcie czy któryś z nich jest dobry i dawajcie Swoje propozycje. Maksymalna cena 4000zł.

Do stuntu to z poleconych tylko Tzr 50, pozostałe jednak będą miały za wg mnie za mało siły do takiej zabawy.

Yamaha:
-wygląd(+)
-osiągi(+)
-niezawodność(+)
-spalanie ponad 4l(-)

Pozostałe chińczyki:
-wygląd - trzeszczące plastiki (-)
-spalanie około 2.5l (+)
-mierne osiągi, słabe przyspieszenie, mały v-max (-)

To tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

yamaha to chyba najlepszy wybór

Ale jeżeli chodzi o stunt, to popatrz za jakims sm jak dt czy senda. Powinno bardziej podejść, przynajmniej wg mnie. Taka pojemność w "ścigaczu" to wg mnie głupota.

mówisz że chcesz się uczyć stuntu, więc kupujesz, rozbierasz, czesci do stuntu itd. będziesz nowicjuszem więc zacznij najperw od skuteru pod stunt np: yamaha bws czy coś w tym stylu bo dolicz sobie koszty przeróbki :)

No koszta będą duże, motoryzacja jest kosztowna, a jak ktoś chce mieć z tego niezłą zabawę, to nie może szczędzić grosza ;)

Na sam początek to i nawet simson byłby dobry heh. Według mnie, nie ma sensu stunt'ować na czymś co nie ma przynajmniej pojemności 600 ;)(ale to tylko moje zdanie...)

Dlatego też a jego miejscu szukał bym czegoś do jazdy na codzień i czegoś osobnego do stuntu. I raczej było by to coś większego niż 50ccm. Na 50ccm nie zdziałasz dużo. Wg mnie 125 w 2t to minimum, chociaż i tak jest mało

tak się domyślam że chodzi mi o automat, taki jak w skuterach gaz i jedziesz. ''SKUTER'' na wygląd sciagacza, czyli Gillera DNA to jest automat, gaz i jedziesz ;)

Masz wgl. kartę?

belebele napisał:

Dlatego też a jego miejscu szukał bym czegoś do jazdy na codzień i czegoś osobnego do stuntu. I raczej było by to coś większego niż 50ccm. Na 50ccm nie zdziałasz dużo. Wg mnie 125 w 2t to minimum, chociaż i tak jest mało

Jak się umie to i na 50 da rade.

Co do skutera pod stunt to raczej tylko w 2t a później tunning na np 70ccm

Tak jak kolega wyżej napisał najlepiej to kupić skutera 2t wsadzić do niego 72cc i wariator sportowy , żeby lepiej go można było na koło postawić ;D ^^
Ewentualnie jeszcze sportowy wydech ,, Naraku "

sebek napisał:

Do stuntu to z poleconych tylko Tzr 50, pozostałe jednak będą miały za wg mnie za mało siły do takiej zabawy.

Na jakiej podstawie twierdzisz, że Derbi GPR, czy Aprilia RS są słabsze od TZRki? Pozatym skoro już się wypowiadasz to nie zamieszczaj błędnych informacji. Dokładnie chodzi mi o zwrot "pozostałe chińczyki". Ani derbi, ani aprilia to nie chińczyk.
A co do stuntu to popieram Domino. Jak będziesz miał dużo chęci to nawet na 50 się nauczysz ;)
Na skuterze napewno łatwiej się nauczyć, ale jeśli chcesz to i na manualu bez problemu będziesz stuntował.
Co do zipp pro 50, to nawet się nad tym nie zastanawiał, jeśli masz taką kwotę to tylko markowe motorowery.

LukowskiChlo... napisał:

tak się domyślam że chodzi mi o automat, taki jak w skuterach gaz i jedziesz. ''SKUTER'' na wygląd sciagacza, czyli Gillera DNA to jest automat, gaz i jedziesz ;)
Masz wgl. kartę?

Nie mam karty mam zamiar dopiero na nią zdać.

Powiem tak to będzie mój pierwszy pojazd i mam zamiar jeździć na nim i uczyć się podstaw stuntu, jak ogarnę te podstawy to wtedy kupię drugą maszynę tylko do stuntu.

Stunter4884 napisał:

LukowskiChlo... napisał:
tak się domyślam że chodzi mi o automat, taki jak w skuterach gaz i jedziesz. \'\'SKUTER\'\' na wygląd sciagacza, czyli Gillera DNA to jest automat, gaz i jedziesz ;)
Masz wgl. kartę?

Nie mam karty mam zamiar dopiero na nią zdać.

To jak zdasz na kartę to jesteś hardcorem . Karty motorowerowej już nie ma i będziesz musiał robić prawo jazdy AM do którego i tak nie ma instruktorów :-)

Siemanko szukam skutera na wygląd ścigacza coś jak Zipp Pro 50 tylko że automat i w 4t. Ktoś ma jakieś propozycję ?

Kingway Fennari , Gilera DNA

Ale używkę tak do 2000 ? Jakieś linki ?

a co internet Ci nie działa?

Pewnie działa ale się szukać nie chce, lepiej wejść na gotowe ;)

Nie będę taki i pomogę z tymi linkami :)