Skuter na wygląd Ścigacza?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Skuter na wygląd Ścigacza?

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Stunter4884 Stunter4884 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Stunter4884
    Stunter4884
    Użytkownik

Cześć. Mam zamiar kupić skuter który wygląda ja Ścigacz. W czerwcu będę miał 14 lat i chcę nim jeździć po ulicy a także zacząć naukę Stunt. Jaki polecacie do tych rzeczy Skuter-Ścigacz. Ja myślę o Zipp PRO 50, GB Street lub używanej Yamaha Tzr 50, DERBI GPR 50, Aprilia rs 50 . Piszcie czy któryś z nich jest dobry i dawajcie Swoje propozycje. Maksymalna cena 4000zł.

Zdjęcie profilowe sebek
    sebek
    Użytkownik

Do stuntu to z poleconych tylko Tzr 50, pozostałe jednak będą miały za wg mnie za mało siły do takiej zabawy.

Yamaha:
    -wygląd(+)
    -osiągi(+)
    -niezawodność(+)
    -spalanie ponad 4l(-)

Pozostałe chińczyki:
    -wygląd – trzeszczące plastiki (-)
    -spalanie około 2.5l (+)
    -mierne osiągi, słabe przyspieszenie, mały v-max (-)

To tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe rod709
    rod709
    Użytkownik

yamaha to chyba najlepszy wybór

Zdjęcie profilowe belebele
    belebele
    Użytkownik

Ale jeżeli chodzi o stunt, to popatrz za jakims sm jak dt czy senda. Powinno bardziej podejść, przynajmniej wg mnie. Taka pojemność w „ścigaczu” to wg mnie głupota.

Zdjęcie profilowe LukowskiChlopak
    LukowskiChlopak
    Użytkownik

mówisz że chcesz się uczyć stuntu, więc kupujesz, rozbierasz, czesci do stuntu itd. będziesz nowicjuszem więc zacznij najperw od skuteru pod stunt np: yamaha bws czy coś w tym stylu bo dolicz sobie koszty przeróbki 🙂

Dla jednych Dawca dla innych Pasja!
    Czym jeżdżę? Yamaha aerox

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe sebek
    sebek
    Użytkownik

No koszta będą duże, motoryzacja jest kosztowna, a jak ktoś chce mieć z tego niezłą zabawę, to nie może szczędzić grosza 😉

Na sam początek to i nawet simson byłby dobry heh. Według mnie, nie ma sensu stunt’ować na czymś co nie ma przynajmniej pojemności 600 ;)(ale to tylko moje zdanie…)

Pozdrawiam.
    Zdjęcie profilowe belebele
    belebele
    Użytkownik

Dlatego też a jego miejscu szukał bym czegoś do jazdy na codzień i czegoś osobnego do stuntu. I raczej było by to coś większego niż 50ccm. Na 50ccm nie zdziałasz dużo. Wg mnie 125 w 2t to minimum, chociaż i tak jest mało

Zdjęcie profilowe LukowskiChlopak
    LukowskiChlopak
    Użytkownik

tak się domyślam że chodzi mi o automat, taki jak w skuterach gaz i jedziesz. ”SKUTER” na wygląd sciagacza, czyli Gillera DNA to jest automat, gaz i jedziesz 😉

Masz wgl. kartę?

Dla jednych Dawca dla innych Pasja!
    Czym jeżdżę? Yamaha aerox
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

belebele napisał:

Dlatego też a jego miejscu szukał bym czegoś do jazdy na codzień i czegoś osobnego do stuntu. I raczej było by to coś większego niż 50ccm. Na 50ccm nie zdziałasz dużo. Wg mnie 125 w 2t to minimum, chociaż i tak jest mało

Jak się umie to i na 50 da rade.

Co do skutera pod stunt to raczej tylko w 2t a później tunning na np 70ccm

.. Bez polskich znak’o’w .
    Zdjęcie profilowe Technik374
    Technik374
    Użytkownik

Tak jak kolega wyżej napisał najlepiej to kupić skutera 2t wsadzić do niego 72cc i wariator sportowy , żeby lepiej go można było na koło postawić ;D ^^
    Ewentualnie jeszcze sportowy wydech ,, Naraku ”

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie