Skuter na początek

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Skuter na początek

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe dwujednorozec
    dwujednorozec
    Użytkownik

Witam!
    Zastanawiam się nad kupnem skutera i od razu nasuwa mi się pytanie:
    tani, nowy chińczyk czy używany markowy?
    Nie zależy mi na super osiągach tylko na tym, żeby wygodnie się jeździło. Skuter powinien mało palić i powinny się zmieścić na nim dwie osoby. Cena: do 2000zł. Czytałem trochę o firmie Toros, podobno ich skutery są w miarę niezawodne za przystępną cenę. Co polecacie?
    Z góry dzięki.

dwujednorozec
    Użytkownik

Rzuciły mi się w oczy dwie używki Keeway’a:
    http://otomoto.pl/keeway-f-act-fact-nkd-M3631345.html
    http://allegro.pl/show_item.php?item=3245535232
    Co o nich sądzicie?

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe pEuGeOcIK
    pEuGeOcIK
    Użytkownik

używany china??? kup se rower

Chińskie to tylko zupki!!!!!!
    pEuGeOcIK
    Użytkownik

bierz torosa f16

dwujednorozec
    Użytkownik

@peugeocik
    napisałem „używany markowy”…

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    pEuGeOcIK
    Użytkownik

te co co pokazales to napewnoooo sa markowe prosto z chin

pEuGeOcIK
    Użytkownik

do 2tysi ciezko bedzie markowego cos znalesc w dobrym stanie

Zdjęcie profilowe xuncorrectx
    xuncorrectx
    Użytkownik

hej 😉 mam tą samą sytuacje co Ty, z tym że nie mam jeszcze 2 tyś 😛 Niemniej myślę ze najwygodniej będzie Ci kupić Torosa F16 albo Routera Basse – nówki z Chin,ale jedne z najpopularniejszych i moim zdaniem najlepszych na początek. Nie różnią sie niczym,tylko lekko wyglądem. Na forum jest temat o Routerze Bassie ,masz tam wszystko 😀 pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jeżeli wybierzesz torosa f16 to od razu ze sklepu możesz udać się do serwisu lub sam wymienić dyszę główną z 85 na 80, gdyż fabrycznie producentowi coś się pomyliło i montuję za dużą dyszę główną jak na serie, która sprawia, że skuter dużo pali, jest nie stabilny, gaśnie na światłach, zalewa go. Koszt dyszy to 2 zł, operacji w serwisie 70 zł +, jednak polecam samemu to zrobić. Trwa to nie więcej niż godzinę. Nie wiem jak się sprawa ma w routerach bassa.

Zdjęcie profilowe DamianRysiekSr
    DamianRysiekSr
    Użytkownik

Ktoś chce kupić skuter?
    Właśnie będę wystawiał na sprzedaż mój skuter (czynię to z bólem serca)
    Jest to używka, ale NIEzawodna, BEZawaryjna oraz nigdy w trasie mnie nie zawiodła, silnik odpalał nawet przy -10 (od razu załapywał), NIE zagrzewał się, NIE tracił mocy.
    Jest to Aprilia SR 50 R (chyba nie muszę szczegółowo wyjaśniać jakiej klasy jest ten sprzęt 😉
    Silnik dwusuwowy chłodzony cieczą (czyli ma chłodnicę, dlatego przez cały czas jazdy silnik dalej ma zrywa, jak zimny)
    Układ wydechowy Arrow (tu również nie muszę podawać szczegółów, wystarczy wejść na allegro)
    Rolki sprzęgła BARDZO dobrze dopasowane, przez co skuter ma „dużego kopa” na starcie.
    Ostatnio odtwarzałem połamany plastik, być może już w piątek skuter wyposażę w tylne kierunki LED (które dziś zamówiłem)
    Najwcześniej na allegro lub otomoto znajdzie się za 2-3 tygodnie
    Cena jaką za niego bym chciał to na dzień dzisiejszy 3200 pln (ewentualnie do małej negocjacji)
    Jak pójdzie na aukcje, to dam znać 😉

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie