Skuter na ciągłym ssaniu

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    korr
    Uczestnik

Siemka wszystkim, mam do was pytanie a właściwie to mam problem ze swoją bassa 50 mianowicie skuter jest na ciągłym ssaniu nawet gdy przejedziesz 5-10 km silnik nagrzany a ssanie dalej chodzi przez co spala też więcej paliwa no i utrudnia to czasem stanie na światłacz bo lekko trzeba trzymać na hamulcu czasem skuter bo inaczej sam odjedzie. Co może być przyczyną ? Słyszałem gdzieś że to może być problem elektrycznego ssania.. może ktoś miał z tym problem albo wie jak naprawić to ? Proszę pomóżcie jak możecie szybko bo jak coś pojadę po części do ASO 😀

paci
    Moderator

wymień ssanie.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

korr
    Uczestnik

paci napisał:

wymień ssanie.

rozumiem że taki zawór ssania 😀 ? http://allegro.pl/gaznik-elektrozawor-ssanie-ssania-skuter-automat-i5097813901.html

paci
    Moderator

Tak to jest to oto chodzi i przez tonie chodzi;D

korr
    Uczestnik

Dziś zakupiłem to elektro ssanie dałem 35 zł ale warto było bo ssanie w końcu się wyłącza 😀 i teraz spalanie będzie w końcu mniejsze co znaczy że schodzi do spalania 2,5l max 😀 a i co ciekawe znalazłem sparciałe końcówki przewodów które poodcinałem i teraz wszystko jest szczelne 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button