Skuter mi kopci co robić??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Skuter mi kopci co robić??

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 11 przez 18 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Właśnie nie tłumik mam zwykły(seryjny)

Anonimowy

Elo. Dzisiaj założyłem stożek i byłem zmuszony rozwiercic dysze główna (wiertło 1 wiec dysza ~100) i teraz zaraz po odpaleniu jest bezbarwny dymek:P ale jak przytrzymam wyższe obroty zaczyna kopcic na niebiesko. Z tego co tu czytałem to za dużo benzyny:) Może ktoś to potwierdzic?

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

tak, jeśli leci niebieski dym tzn. że mieszanka jest zbyt uboga w olej a zbyt bogata w wahe 😛

Anonimowy

Tak tak;)
    Ujmij trochę paliwa chłopie;p

Anonimowy

To jutro się iglicą pobawię:P Tylko przypomnij mi:D Czy zawleczka na dole= mniej paliwałczy w drugą mańke?:D

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Witam dziś odkręciłem iglicę i po ponownym włożeniu skuter zaczął trochę mniej kopcić, co jeszcze można zrobić żeby mniej kopcił??

Anonimowy

Kur*a katalizator mu załóż jak ci to tak bardzo przeszkadza…

Anonimowy

to 2t wiec to musi kopcic a jak chcesz zredukowac te dymy do zera to jak kolega wyzej załóz katalizator albo zapchaj caly tłumik wata tłumiaca to nie będzie kopcił a le za to max ci spadnie conajmniej o 10 km/h jak nie więcej

Oglądasz 8 postów - 11 przez 18 (z 18 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie