Skuter mi kopci co robić??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Skuter mi kopci co robić??

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #265164 Odpowiedź

Anonimowy

Witam! Mam problem mianowicie, mój skuter od jakiegoś czasu zaczął kopcić, i nie wiem dokładnie co to może być, przypuszczam, że to tylko rozregulował się dozownik(ponieważ zaczął przy tym brać więcej oleju), ale nie wiem czy to na pewno to, jeżeli tak to jak go ustawić?? Z góry dzięki!

#265165 Odpowiedź

Anonimowy

jeżeli pije dużo oleju, to prawdopodobnie to jest przyczyną. Zawsze olej przy spalaniu daje więcej dymu. Aby to potwierdzić, najlepiej wylać olej z dozownika i normalnie zrobić zupę i wlać do baku. Stosunek chyba 1:50 najlepiej, ale to jeszcze sprawdź…

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #265166 Odpowiedź

Anonimowy

Weź wyjdź znajdź 2suwa który nie kopci ?

#265167 Odpowiedź

Anonimowy

Postrach wiadomo, że każdy 2 sów kopci tylko są jakieś normy, bo na początku jak dostałem skuter to było wszystko w porządku, a teraz kopci tak jak by ktoś ognisko palił.

#265168 Odpowiedź

Anonimowy

dym jest siwo bialy czy niebieski ? jezeli siwo bialy to za duzo oleju dostaje, jezeli niebieski to za duzo benzyki ;p

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #265169 Odpowiedź

Anonimowy

Z tym, że jak za dużo benzyny w mieszance, to jak najszybciej to wyreguluj, bo mieszanka jest „za sucha” i można szybko zatrzeć silnik…

#265170 Odpowiedź

Anonimowy

Dym jest taki nijaki coś pomiędzy niebieskim a białym(ale bardziej biały), z tym że jak pojeżdżę dłuższą chwile to kapie mi coś z tłumika(czarna ciecz prawdopodobnie olej) a mniej więcej w tym samym czasie jak zaczął kopcić to spadły mu też obroty (niewiem czy to może mieć jakiś związek)

#265171 Odpowiedź

Anonimowy

czyli nie spala wszystkiego dokładnie…
    Jak leci taka gęsta, czarna mazia, to za dużo oleju dostaje…

#265172 Odpowiedź

Anonimowy

Mam pytano, bo dzisiaj odtrąciłem tłumik i oprócz tego, że skuter głośniej chodził to też mniej kopcił. Może to być spowodowane tym że jest jakiś syf w tłumiku?

#265173 Odpowiedź

Anonimowy

Tłumik masz sportowy, taką Weź zdejmij watę i wszystko wyczyśc, zobacz jaki stan waty.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
Odpowiedz do: Skuter mi kopci co robić??
Informacje o Tobie: