Skuter ma za mało mocy ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter ma za mało mocy ?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe rLy rLy 5 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Seba1519
    Seba1519
    Użytkownik

Witam. Mam taki problem otóż gdy jadę skuterem i stane np. na skrzyżowaniu i ruszam to skuter dusi się, słychać jakby szło powietrze a nie jedzie dopiero po chwili dostaje mocy i jedzie normalnie. Raz się dusi a raz nie. Czym moze być to spowodowane ?

Zdjęcie profilowe rLy
    rLy
    Użytkownik

a odpala normalnie?

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Seba1519
    Użytkownik

tak. odpala normalnie i to tak wygląda jakby wydychał powietrze a stał w miejscu dopiero po chwili załapie i jeszcze tak się dusi przy ruszaniu

Zdjęcie profilowe rLy
    rLy
    Użytkownik

ile już na nim pojeździłeś km? Ja też tak kiedyś miałem to zmieniłem świece bo juz pojeździła troche i było dobrze. Możesz jeszcze wyczyścić, wyregulować gaźnik i wyczyścić filtr powietrza. A jak nie pomoże to będziemy myśleć dalej

Seba1519
    Użytkownik

Gaźnik ma nowy. Zrobiłem nim niecałe 1000km,

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe rLy
    rLy
    Użytkownik

zobacz na innej świecy jak będzie jeździł

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie