Skuter lub motorower do 4000 zł

Witam poszukuję skutera lub motorowera jak w temacie do 4 tyś. Sprzęt będzie codziennie robił co najmniej 34 km + raz na jakiś czas wycieczka we dwoje ;) Dodam że musi być to 50siątka bo nie mam prawka. Na razie zwróciłem uwagę na Zippa CY50T-8E Toros El Lider 2016 z media expert ;) Ładnie się prezentuje, jest spory i zapewne ekonomiczny (4T). Duże koła, hamulce tarczowe, nie mogę się tylko doszukać ile ma koni ;) Co sądzicie ? Czekam na wasze propozycje i porady, linki do ofert też mile widziane :) Używane skutery raczej odpadają bo będąc specjalistą w innej dziedzinie wiem że aby kupić dobry używany sprzęt trzeba się po prostu na nim znać a ja na skuterach się nie znam. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

To fajna propozycja, ale mój Guru twierdzi, że ostatnio podrożał i nie jest już taką atrakcją. Jak chcesz pewną używkę, to Druid sprzedaje swoje kymco Bet &Win 50.

Nie polecę ci żadnego skutera, bo się na nich nie znam, ale mogę powiedzieć ci coś odnośnie ich mocy. Każdy skuter z media expertu/media marketu itp. itd. czyli chiński - zablokowany ok. 3KM, odblokowany ok. 5KM.

Druida jest odblokowany, zadbany, dotarty, serwisowany, ma kufer i szybę.
http://sprzedajemy.pl/kymco-bw-50-2t-lc,34591077

Brałbym Zulus tą używkę ale jestem ze Świdnicy, 400 km drogi to jest kawałek :/ Chyba że mi podrzuci xD To może mi powie ktoś czy z media expert albo innego sklepu ten Zipp co podałem będzie najlepszą opcją w tej kategorii cenowej ;) Mam jeszcze pytanie bo widzę że Krzychu napisał ciekawostkę: ogólnie wszystkie skutery wychodzą ze sklepu z blokadą nie ? Więc jak na necie mam napisane że skuter ma 5 koni, to mają na myśli to co może osiągnąć po zdjęciu blokady a tak naprawdę wychodzi na 3,5 KM ze sklepu ?

Zulus napisał:

Druida jest odblokowany, zadbany, dotarty, serwisowany, ma kufer i szybę.
http://sprzedajemy.pl/kymco-bw-50-2t-lc,34591077

Po takie oferty jeździ się przez cały kraj. Zorganizuj sobie transport i mieścisz się w 4k z groszem.
Nie żebyśmy tu promowali kogoś tylko dla tego "bo jest z forum" ale właśnie dlatego, że znamy tego człowieka ;)

I wiemy co i w jakim stanie sprzedaje. Polecałem go tu jeszcze innym zainteresowanym, bo wiem, że nie wtopią... Ale jak chcesz nowy, to wtopa cię ominie :-)

Witam Was znowu :) Odległość 400 km to naprawdę dla mnie trasa nie do przeskoczenia więc zdecydowałem się już na tego Zippa ale.. właśnie pojawiła się ciekawa oferta i to już tylko 80 km ode mnie :) Mógłbym wrócić skuterkiem :P oto link, co myślicie- http://olx.pl/oferta/skuter-kymco-w-stanie-idealnym-CID5-IDfFCTR.html#9bff118b74 :)

jak jest taki jak w opisie to można tą cene zaakceptować i go łyknąć

Przebieg bardzo mały jak na skuter z 2012 ;) Ale czy jest on prawdziwy, chyba ciężko ocenić ? :/

Znam właściciela Yamahy z 2012r i ona teraz ledwo dobija 1200km.
Nie każdy uzywa skutera jako podstawowego środka lokomcji. Do tego zobacz na miejscowość w której jest - Lubin ma 6km w najszerszym miejscu. Sam skuter nie ma rdzy na śrubach, brudu na silniku, wygrzanego wydechu, rys na dole pługu, rys na szybie licznika, jakichś zmatowień na tej akcesoryjnej szybie.
Nawet jeżeli jest pociągnięty plakiem (a jest) to i tak wygląda bardzo czysto i dobrze.
Kymco było drogie z 2012 (z ~7500zł) a ktoś dołożył nie tanią szybę i nie tani wydech - co by sugerowało że nie jest to budżetowy zakup po taniości eksploatowany. Wygląda na taki co był jeżdżony tylko w lato i tylko w ładne dni.

Fakt. Ładnie wygląda, ale czy jak na 6 lat, to nie za dużo życzy sobie właściciel? Wiem, przebieg, stan, dodatki... ale 2012...
Ja bym brał :-)

Rezo nie patrz na rocznik a na stan [przebieg yez olej bo cofniecie to 10min] wczoraj kupiłem ten
http://olx.pl/oferta/motorower-ferro-CID5-IDfnVch.html#2f14edf9db
rok 2014,mały przebieg ale;kopci jak ch czyli góra i uszczelniacze do wymiany,lagi puszczają,a waczacz ma luzy jak jak ch.

Piszę o cenie, bo swojego KACa 125 z 2015 roku z kufrem oryginalnym i szybą puig sprzedałem za 3500,-... albo 3800, już nie pamiętam (3000km przebiegu). Fakt, nie był tak ładnie nabłyszczony i miał dwa razy więcej nalatane w pół roku + rysy od spotkania z krawężnikiem na spodzie podłogi (lewy przód). Ale miał pół roku i gwarancję.

Zulus napisał:

Fakt. Ładnie wygląda, ale czy jak na 6 lat, to nie za dużo życzy sobie właściciel? Wiem, przebieg, stan, dodatki... ale 2012...
Ja bym brał :-)

2016-2012=6 xD Jak Ty to liczysz Zulus :D ? I zgadzam się że ponad 4 tysie to dużo za używkę w takim wieku ;) Może uda mi się coś utargować :) Myślę jeszcze jak sprawdzić jego faktyczny przebieg, chyba najlepiej spojrzeć czy opony są oryginalne i bieżnik, czy pasek jest oryginalny i w jakim stanie jest zawieszenie ? Ktoś posiada info jakie te Kymco mają oryginalne opony i czym może się charakteryzować seryjny pasek napędowy ?

A to nie mamy już AD2018...?! :-)))) No źle liczę, co poradzić :-)))))))))))))
Nie wiem co miały oryginalnie w 2012 roku, mój miał firmy Kenda. Ale na oponie będzie napisane, który to rok i tydzień tego roku, więc łatwo sprawdzić. Przy tak małym przebiegu bym się zdziwił, gdyby były nieoryginalne... Trafiały się tu sprzęty 12 letnie z oponami z fabrycznego montażu :-)