Skuter Lexmoto Gladiator nie odpala ze startera elektrycznego - prosze o pomoc

Witam wszystkich uzytkownikow. Proszę Was o pomoc ponieważ kupiłem niedawno skuter Lexmoto Gladiator 125cc. Przy zakupie nie dzialal starter elektryczny lecz sprzedający powiedział iż potrzeba tylko nowy akumulator. Po zakupie nowego akumulatora problem się nie rozwiazal wiec kupiłem również nowy przekaźnik startera. Jeśli chodzi o rozrusznik to po podlaczeniu na krotko kreci i odpala wiec rozrusznik ,akumulator i chyba przekaźnik mogę wyeliminować.W dalszym ciągu stoje w miejscu i nie mam zbytnio pomyslow w jaki sposób to naprawić - może ktoś z was miał podobny problem i będzie w stanie mi pomoc.

odpala sie rozrusznikiem na wciśnietym hamulcu i złożonej stopce bocznej. muszą być sprawne czujniki hamulców i bocznej nóżki

Tylko że po wciśnięciu przycisku nie reaguje kompletnie nic

no ale co ja napisałem wyżej?

Wombat jest jakiś sprawdzony sposób aby stwierdzić że oba czujniki o których mówisz są sprawne?

Jest ma się palic stop po wciśnięci choć jednej klamki wtedy powinien zadziałać a czujka stopki wyłącza raczaj sam zaplon[iskry nie bedzie na otwartej] a rozrusznika nie rozłącza i powinien kręcić, zapewne masz uszkodzony włącznik w kostce[przełącznik zespolony i w nim guzik odpalania]

u mnie rozłącza...