Skuter Kymco Xciting Falujace obroty

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter Kymco Xciting Falujace obroty

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe alextok1 alextok1 6 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe alextok1
    alextok1
    Użytkownik

Witam.
    Mam skuter Kymco Xciting 250 R i mam problem z falujacymi obrotami. A wiec zaczelo sie od tego ze wymienilem kolektor bo mi pekl. Wiec skuter mial check engine light poniewaz nie bylo sondy lambda. Gdy juz przykrecilem i podlaczylem sonde lambda dalej byl check engine. Wiec zresetowalem komputer od swiatelka engine. 10 sekund max gas i potem 10 sekund odposcic. Wszytsko sie ladnie zresetowalo, ikonki nie mam ale jak odpalam to skuter od razu mi wchodzi na 3000RPM i tam faluje pomiedzy 2900 a 3100 w tym samym tempie. Jak jade na ok 4500-7000 to wszytsko jest git i ladnie pracuje, nic nie faluje. Ale zaraz jak dotre do swiatel znow to samo.
    Dodam ze przed zresetwaniem skuter chodzil dobrze.

Dzieki za odpowiedz!

alextok1
    Użytkownik

MOze powinienem jeszcze raz zresetowac ?

EDIT:
    Odpalilem go rano i wlaczyl sie na ssanie na 3000RPM i chodzil rowno i kolo sie krecilo z tylu. Po jakos minucie znow zacza robic to samo.

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 6 miesiące, 1 tygodni temu przez Zdjęcie profilowe alextok1 alextok1.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 6 miesiące, 1 tygodni temu przez Zdjęcie profilowe alextok1 alextok1.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ściagnij z neta manual z prcedurą resetu i regulacji biegu jałowego. zobaczysz co masz nie tak.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    alextok1
    Użytkownik

Edit:
    Odpalilem go rano i wlaczyl sie na ssanie na 3000RPM i chodzil rowno i kolo sie krecilo z tylu. Po jakos minucie znow zacza robic to samo.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale po takich objawach nie zadniesz o co chodzi a przyczyn może być masa.
    to wtrysk czy gaźnik – bo podejście jest inne. od rozszczelnionego dolotu przez wariujące czujniki temperatury po uszkodzenie sterownika silnika lub np pompy paliwa

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    alextok1
    Użytkownik

Naprawione.
    Zresetowalem komputer od TPS i ISC.
    Narazie dziala wszystko git

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie