Skuter Kręci Ale nie Włącza Silnika

Witam otóż mam od 4 dni skuter Benda Smart II i w przebiegu 70km czyli wczoraj miał za małe obroty które dziadek podkręcił i dzisiaj z wielkim trudem odpalił a następnie poczekałem i po 15s zgasł z powodu niskich obrotów lecz potem odpalił i pojezdiłem troch ok 5km i 500m przed domem na niskich obrotach zgasł skuter ma gwarancje na 2 lata co robić ? Nie chce dużo regulować :(

Wypowie się ktoś szybko ?

Reguluj póki nie będzie gasł. Nie ma chyba innej możliwości.

Ale on w ogóle nie odpali kręciłem bez przerwy ok 30s i ani hu hu na ful gazie na pół gazie i na min gazue i bez i nic

Wypowie się ktoś jeszcze ?

postaw go na nuszcze nie przekrecaj stacyjki pokop z 10 razy albo 12 przekreć i odpal i szybko reguluj obroty

Wypowie się ktoś jeszcze ?

Obstawiam zasyfiony gaźnik, więc czyszczenie. Zresztą masz chyba gwarancje, więc jedź i niech Ci robią na biegu.

Jak nie chcesz regulować to jedź do serwisu , oni zrobią to za Ciebie :) Albo jest za nisko wyregulowany albo za wysoko ,no chyba że paliwa nie ma , innej możliwości nie widzę.

Dzięki i odpala ale tylko na full gazie jak zejdzie do obrotów ok 1000-1700 to się wyłącza pojedzie do serwisu albo serwis przyjedzie do mnie :)