Skuter Kręci Ale nie Włącza Silnika

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Fubu2PL
    Użytkownik

Witam otóż mam od 4 dni skuter Benda Smart II i w przebiegu 70km czyli wczoraj miał za małe obroty które dziadek podkręcił i dzisiaj z wielkim trudem odpalił a następnie poczekałem i po 15s zgasł z powodu niskich obrotów lecz potem odpalił i pojezdiłem troch ok 5km i 500m przed domem na niskich obrotach zgasł skuter ma gwarancje na 2 lata co robić ? Nie chce dużo regulować 🙁

Fubu2PL
    Użytkownik

Wypowie się ktoś szybko ?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

TheMiqlaq
    Użytkownik

Reguluj póki nie będzie gasł. Nie ma chyba innej możliwości.

Fubu2PL
    Użytkownik

Ale on w ogóle nie odpali kręciłem bez przerwy ok 30s i ani hu hu na ful gazie na pół gazie i na min gazue i bez i nic

Fubu2PL
    Użytkownik

Wypowie się ktoś jeszcze ?

hiorimaru
    Użytkownik

postaw go na nuszcze nie przekrecaj stacyjki pokop z 10 razy albo 12 przekreć i odpal i szybko reguluj obroty

Fubu2PL
    Użytkownik

Wypowie się ktoś jeszcze ?

Bartolini
    Użytkownik

Obstawiam zasyfiony gaźnik, więc czyszczenie. Zresztą masz chyba gwarancje, więc jedź i niech Ci robią na biegu.

elloco
    Uczestnik

Jak nie chcesz regulować to jedź do serwisu , oni zrobią to za Ciebie 🙂 Albo jest za nisko wyregulowany albo za wysoko ,no chyba że paliwa nie ma , innej możliwości nie widzę.

Fubu2PL
    Użytkownik

Dzięki i odpala ale tylko na full gazie jak zejdzie do obrotów ok 1000-1700 to się wyłącza pojedzie do serwisu albo serwis przyjedzie do mnie 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button