Skuter Kingway Y EL PASSO, Ogar 202 CZY Romet ZETKA 50?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Skuter Kingway Y EL PASSO, Ogar 202 CZY Romet ZETKA 50?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 tygodnie, 2 dni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #693869 Odpowiedź

Przemek

Hej, mam pytanie do znających się w temacie.

Chcę kupić motor i teraz tak mam do wyboru albo skuter Kingway el passo albo romet zetka 50 tka, no ewentualnie biorę jeszcze pod uwagę rometa ogara 202 rzecz jasna w tej lepszej nowszej wersji, nie mylić ze starymi ogarami.

Proszę o radę, co mam robić…

• Ten temat został zmodyfikowany2 tygodnie, 2 dni temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:zmiana tytułu tematu
    • Ten temat został zmodyfikowany2 tygodnie, 2 dni temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:zmiana tytułu tematu
    #693872 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wybrać ten co ci sie podoba. i to nie motory. to motorowery

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #693933 Odpowiedź

Przemek

No tak to motorowery, wybrać co się podoba, kurcze podoba to mi się i zetka 50 i skuter ale i ten ogar też. Bardziej chodzi mi o to co będzie trwalsze, co będzie bardziej służyło i do którego z wymienionych modeli motorowerów jest większy dostęp części w razie czego..

#693943 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Teoretycznie do Kingwaya może być największy kłopot z plastikami (z mechaniką nie). Natomiast do rometa częsci miliard. jakościowo to jedna china wszystko. Jak trafisz i jak bedziesz dbał tak bedziesz miał

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Skuter Kingway Y EL PASSO, Ogar 202 CZY Romet ZETKA 50?
Informacje o Tobie: