skuter keeway ry8 POMOCY !!!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Keeway skuter keeway ry8 POMOCY !!!

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe skuterek1997
    skuterek1997
    Użytkownik

Witam dzisiaj pojechałem kupić skuter http://www.rzeszowiak.pl/w-skuteze-padl-akumulator-wiec-w-schowku-zamontowalem-3660804 (proszę zerknąć)wracając do domu po zakupie skuter zaczą słabnąć i zgasł w dodatku zerwała się linka od gazu zadzwoniłem po ojca zrobił mi tak żeby ręką gazować i znowu ujechałem jakiś 1km i znowu zaczą słabnąć i pod góreczkę staną , ale jak postoi to jedzie szybko przez jakieś 3 minuty i znowu to samo . więc mój problem jest taki czego to jest wina czy wogóle się to opłaca robić czy mu to oddać z powrotem dodam że świeci kontrolka oleju może to być to ?? Z góry dzięki :P:P pozdrawiam

BONUS RPK!!!
    Zdjęcie profilowe koperxsiedem
    koperxsiedem
    Użytkownik

jeżeli świeci się kontrolka oleju to dolej go bo on może się zatrzeć jak nie dostanie oleju. a z tym gaśnięciem to miałem identyczny problem. Wyjmy i przedmuchaj wszystkie przewody od paliwa możliwe że są przytkane u mnie tak było. A i wyreguluj w miarę możliwości gaźnik to powinno pomoc pozdrawiam i myślę że to powinno pomoc

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    skuterek1997
    Użytkownik

właśnie boję się go rozkręcać bo nie wiem czy go oddawać czy nie dzwoniłem do tego gościa i mi mówił że mi go już nie przyjmie że umowa spisana bla bla … jak to z tym jest on ma prawo przyjąć czy nie ??

BONUS RPK!!!
    Zdjęcie profilowe zdziarbar
    zdziarbar
    Użytkownik

ile dales za ta padake?

Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
    Zdjęcie profilowe koperxsiedem
    koperxsiedem
    Użytkownik

Szczerze to ja na twoim miejscu to bym go zatrzymał bo 1000 pln tyle co on kosztował to naprawdę nie jest dużo a z tym olejem to naprawdę dolej bo wiesz on już mógł się przytrzeć. Poproś o radę ojca. Myślę że ten facet powinien to przyjąć chyba 😀

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    skuterek1997
    Użytkownik

Może jutro oddam go do mechanika zobaczymy ile by kosztowała naprawa jeżeli tak do 200 zł to ok a jak wyżej to mu oddaje :P:P dzięki wam za odpowiedzi . TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY :d

BONUS RPK!!!
    Zdjęcie profilowe zdziarbar
    zdziarbar
    Użytkownik

tak to jest jak zupke amino hehe sie uzywana bierze hehe

Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jak się nie zgodzi to możesz go najwyżej do sądu podać ;]

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie