skuter keeway fact nie chce jechac, spadaja mu obroty

to tak mam keeway fact i jest tak problem, pojechalem po paliwo, przyjechałęm ładnie pieknie chodziło, troche pojezdziłem jeszcze z 10 kilometrów i nagle mi zwalnia nie łapie obrotów, gaz mu daje na maksa a on gasnie, zgas, zapaliłem go i chodzi daje gazy jedzie ale bardzo powoli jak mu dam duzo gazu to gasnie, wiecej niz 12 na godzine nie chciał jechac, przy balansowaniu gazem rozpedził się do 17 na godzine i tyle, czy to jest wina gaznika, moze jest zapchany, do tego moge powiedziec ze swieca była biała, a powinna miec taki kawowy kolor, ale wyczysciełem i dalej tak samo jezdzi, nie wkreca się na obroty ta jak by za mało paliwa dostawał:( nie znam się zbytnio na motorach ale bardzo prosze o pomoc zalezy mi zeby cos z tym zrobic, moze to filter powietrza nie wiem, prosze o pomoc:))

Kiedy czysciles filtr? GLUPIE PYTANIE NAPEWNO ZATANSKOWALES DOBRA BENE?:d swieca musi byc ok skoro zapala uwazam ze cos nie tak ze ssaniem, raz tak mialem jak byl zimny ale potem juz bylo ok . Jaki przebieg? Moze trzeba dac gaznik do regulacji miesznka za mala czy cos. Ale mysle ze to ssanie wez go postaw na nozki , i pokop bez przekreconej stacyjki tak z 10-15 razy tam napompuje sie paliwo i moze pojdzie samo. jak pokopiesz to przekrec stacyjke i odpal

filter raczej czysty, czyszcze co 500 km, paliwo, na orlenie wiec takie srednie, zreszta gdzie dostaniesz dobre paliwo, co do ssania to nei wiem wiem ze jak jest zimny to musze trzymac mu gaz bo gasnie, bo ssanie ma zepsute, ale tak było cały czas i nic się nie działo, przebieg, skutr jezdzi od 2009 roku, ma przejechane 10700 kilometrów, viem ze był rozbierany silnik i tyle, ale to w naprawie, hmm c do mieszanki to ja wie leje 100 ml na 5L miksola ale teraz od nastepnego razu przezucam się na olej z Orlenu, taki rózowy za 16zł, ponoc ze go chwalą:))) co do tego kopania to jutro sprubuje, dzisiaj juz nie bede go odpalał, jutro napisze czy to zadziłałao, ale mi się wydaje ze to tak jak by paliwo nie dochodziło, to znaczy dochodzi ale mała ilosc w ten sposób

Obroty moze podkrec na maxa. bo tak na odleglosc to nnie wiem zreszta ja wogle malo wiem na ten temat:D

spox jak cos to mechanikow nie brakuje

mialem taka sytuacje , musisz gaznik przeczyscic ;)

Jeśli stało się to po tankowaniu to stawiam że do gaźnika dostał się jakiś syf. Przeczyść gaźnik i przy okazji go wyreguluj i powinno być ok.

Tak jak powiedział Kapuchon, to powinno pomóc. Tak na marginesie to ten miksol to nie bardzo. Ja bym Ci polecił olej "Texaco", ma lepsze właściwości i lepiej miesza się z benzyną xD

Ps. Ten Keeway to 2T czy 4T ?

Czyszczenie i regulacja gaźnika i problem znika :)

wszystko juz gra, tak jak pisaliscie to wina zabrudzonego gaznika, pieknie go wyczysciłem sprezarka u sasiada (on mi pomógł) filter tez był do zyszczenia, jak go dotknołem to się poprostu kleił, przeczysciłem bęzyną ekstrakcyjną i przedmuchałem sprezarą, wszystko ładnie i pieknie chodzi, jest nawet deko mocniejszy, nie szybszy, mocniejszy:)))

wiktor, ten keeway jest 2T, chyba akurat ten fact to chyba był tylko 2T, wybralm ten motorek poniewaz jest ładny, fajnie się prezentuje, ma taki kawowy kolor:))) jezdzi od 2009 roku i ma pzejchane 10 700 km, tylko szkoda bo jest zablokowany, nic w nim nie jest odblokowane i tylko 52 nim ciagne i to z wiatrem a tak to 49

a i jesczez jedno lepiej lac BP95 czy 98, jest jakas róznica, jest deko mocniejszy czy lepiej zostac przy 95