Skuter jedzie tylko 55 km/h i dziwny dźwięk

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Skuter jedzie tylko 55 km/h i dziwny dźwięk

Ten temat zawiera 53 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Pakao Pakao 6 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 54 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #173566 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pakao
    Pakao
    Użytkownik

Witam, nabyłem wczoraj skuter chiński kingway coliber rex typ mówił ze są założone blokady i mam z nim problem, nie moge jechać więcej niż 55km/h po prostej bo jest jakiś dziwny dźwięk, nawet nie wiem czy to z tumika czy z silnika. Jest to mój pierwszy skuter , dużo czytałem o blokadach, na filtrze tej rurki nie ma to nie wiem, odkryłem dekiel gaznika i była tam uszczelka , sprężyna i tyle w internecie pisało ze powinna być śrubka która się wykręca, dekielek metalowy. Załączam filmik i czekam na odpowiedzi 🙂 f

Jak by co nie chodzi o to piszczenie , to wiatr xd

Film : http://youtu.be/unzSU9NgXdU

Zdjęcia modułu :

20140815_173604.jpg</a

20140815_173550.jpg</a

20140815_173543.jpg

#173570 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe snajper061
    snajper061
    Użytkownik

zmień moduł na odblokowany [chyba że masz kabelek do impulsatora pod pokrywą napędu] bo jak by szczekał[odcinał] jak ma to 55

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #173571 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pakao
    Pakao
    Użytkownik

Dałem wyżej zdjęcia, który kabelek odciąć mam ?

#173572 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pakao
    Pakao
    Użytkownik

Chyba to przez to, bo jak jade z górki i mam 55 to jak by mnie hamowało. Tylko czy on by nie gasl ? Jechałem kiedyś z kolega rometem e727 z górki 75km/h i zgasł.

#173575 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe snajper061
    snajper061
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #173581 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pakao
    Pakao
    Użytkownik

Te filmy dużo nie mówią, spróbuje zamówić odblokowany moduł a jak nie pomoże to rozkręce mu dekiel i zobacze czy jest tuleja między talerzami.

Jaki tani moduł z allegro pasuje do mojego ? Podeslijcie linki 🙂 Z góry dziękuje :}

Tam na moim module pisze : xdz 100817

#173596 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pakao
    Pakao
    Użytkownik

Jest to możliwe ze to przez tuleje co jest na wariatorze?

#173608 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kargulec12
    kargulec12
    Użytkownik

Wstaw fotki na fotosik.pl i pokaż. I nie przez tuleje a raczej przez pierścień na tulejce. W każdym razie ja słyszę że ci odcina obroty i za to winny będzie moduł a w przekładni sprawdź czy nie masz pierścionka na tulejce. Jak coś wal na pw. to pomogę

#173649 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pakao
    Pakao
    Użytkownik

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7947682602a3a6b7.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4fa114f4f1777031.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4be4d4b1d4cc1385.html

Proszę, o to fotki z modułu. Jestem raczej w tym zielony, więc przekładnia jest pod dekielem czy trzeba dalej się zagłębiać.

#173688 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pakao
    Pakao
    Użytkownik

Refresh

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 54 łącznie)
Odpowiedz do: Skuter jedzie tylko 55 km/h i dziwny dźwięk
Informacje o Tobie: