Skuter inca sprint 4t problem z ładowaniem

Witam. Mam problem z ładowaniem akumulatora i ogólnie ze skuterem zacznę od początku więc kupiłem skuterek z rok temu wszystko było okej ale po jakimś czasie akumulator przestał mi się ładować musialem ładować prostownikiem ale najdziwniejsze jest to że nawet od kopki nie odpalę skutera jak nie ma w nim akumulatora jak już go odpalę i odlącze akumulator światła słabiej świecą a jak już pojadę gdzieś i włączę na przykład kierunkowskaz skuter zachowuje się tak jak by się dusił i miał by zgasnąć o co może chodzić? proszę o pomoc

myślę że chodzi o to że się na tym kompletnie nie znasz i robisz eksperymenty na układzie elektrycznym którego nie rozumiesz.
Regulator napięcia ma być sprawny i akumulator też - co zapewne rozwiąże twoje problemy

twoim zdaniem normalne jest to że bez aku skuter z kopki nie odpali moim zdaniem powinien odpalać :wink: to co regulator napięcia wymienic?

wstawić DOBRY akumulator a regulator napięcia wymienić bo oprócz tego że pewnie był uszkodzony to mu twoje dziwne czynności z odłączaniem akumulatora nie pomogły.

Przeczytaj sobie:
http://www.jednoslad.pl/forums/topic/bezpiecznik-glowny-i-jazda-bez-akumulaotra/

A mógł byś jakieś dobre aku polecić?

yuasa, exide