Skuter... Inca pierdzenie czy to normalne ??

Witam Panowie kupuje sobie Ince sprzedający skuterka przesłał mi film z odpalania go zamieszczam go wam na YouTube powiedzcie mi czy to normalne że tak "Pierdzi" sobie ;p z góry dzięki za każdą odpowiedź pozdrawiam.

Link: http://www.youtube.com/watch?v=Zq1IvtHylJQ

Dodam że jest to mój pierwszy skuter więc nie znam się proszę o pomoc specjalistów... ;p

rafayekxx

normalne

To jest silnik 2-suwowy ;) Chyba normalnie ;)

Nie chyba a napewno normalne ;) Taki urok 2 suwów.

a nie widać ani nie słychać nic podejrzanego ??

jedź go obejrzeć na żywo, przez YT się nie ogląda pojazdów które chce sie kupić...

madi ma racje. jak z fimiku to "wygląda wporzadku"

Według mnie w tej ince jest wszystko ok.jeżeli chodzi o pracę silnika.

Silnik tak - obroty troszku za duże :)Szkoda że nie zrobił filmiku jak wyłączyło się ssanie :) Doregulować gaźnik i będzie ok.

Witaj WODZU słuchaj pan który sprzedaje skuterek jutro da film jak dodaje gazu itd zamieszcze i dam linka... choć nie wiem o której

rafayekxx jak już pisałem najlepiej jak byś go osobiście obejrzał ;) ale zobaczymy co będzie na filmie, jak skuterek jest z tak małym przebiegiem to nie powinno być z nim nic źle, więc bądź dobrej myśli ;D

Tak tak, wiem że osobiście ale osobiście to dopiero w tą niedziele więc do tego czasu chcę poznać wasze opinie gdyż sam się na tym nie znam a wy no cóż wiecie co i jak film jak tylko pobiorę to wstawię wam tutaj i dzielnie będę czekał na wasze komentarze :)

Na filmie inaczej słychać dźwięk silnika więc na odległość też nie możemy zapewnić że wszystko jest ok. Poszukaj na tym portalu artykułu na co zwrócić uwagę przy kupnie skutera i nie kupuj skutera tylko dlatego że Ci się podoba wizualnie i sprzedawca zapewnia że wszystko jest ok ale sprawdź też dobrze stan techniczny. Jeśli będziesz szedł na oględziny poproś sprzedawcę aby nie odpalał silnika tego dnia kiedy masz przyjść. Ważne żeby sprawdzić jak silnik odpala na zimno. Jeśli silnik będzie rozgrzany to możliwe że sprzedawca coś ukrywa.

To już wiem, skuterek przyjedzie do mnie a nie ja do niego ;p

Dobra już dostałem drugi film zaraz dam link a kolejny problem jest taki... że na filmie wszystko jak dla mnie jest ok ale to wy ocenicie... tylko na filmie w pewnym momencie sprzedający włącza światła i w tym momencie skuterkowi spadają obroty do takiego stopnia jakby zaraz miał zgasnąć ale po chwili wszystko wraca do normy... coś jest nie tak czy o co qman ? bo już sam nie wiem a nie chce kupić czegoś co nie będzie działać...

Edit

Link będzie za jakieś 30 min- 1h.

HELP

Tak się zachowują 2-suwowe skutery, nie ma w tym nic dziwnego ... ;)