Skuter Inca 50 street jakie śruby do przykręcenia wydechu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter Inca 50 street jakie śruby do przykręcenia wydechu

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #628937 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe steve
  steve
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam.
  Jestem nowy na forum więc witam wszystkich.
  Od kilku miesięcy użytkuje skuter inca 50 street i mam mały problem. Dzis podczas jazdy wpadłem na dziure w drodze wynikiem czego jest bardzo głośna praca skutera.
  Wlazłem pod spód skutera i zobaczyłem że całą rura wydechowa lata luźno i brakuje srub które były przykręcone do kolektora wydechowego.
  Mam pytanie do forumowiczów jakie to muszą być sruby jaki rozmiar i długość żeby to przykręcic bo narazie jest tak głośno że nie da się jeździć.
  Pozdrawiam.

  #628938 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 660

  wydech jest na szpilkach szpilki (wkręcone w cylinder) i na to są nakrętki a nie śruby. Nakrętki a klucz 10.

  Skro nie masz tam szpilek to zapewne je wyrwało – a to oznacza gwinty otworów do naprawy. Co z kolei nie ma wiekszego sensu bo z gwintów 6 zrobisz gwinty 7 czy 8 a takie ci nie przejdą przez wydech i trzeba by wiercić otwory we flanszy.
  Wiec jeżeli masz wyrwane szpilki i uszkodzone gwinty to wymiana cylindra – a tak naprawde wymiana zestawu (tłok-cyliner-głowica) i docieranie od nowa.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Skuter Inca 50 street jakie śruby do przykręcenia wydechu
Informacje o Tobie: