skuter gy6 4t 80ccm nie pali

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Patryk Foltański
    Uczestnik

posiadam skuter 4t gy6 80ccm i jest taki problem ze zmieniałemna nowy sam montowałem i wszystko było git silnik przejechał 700km zaczął coraz ciężej odpalać aż w końcu nie idzie go odpalić a iskra jest. jaka może być przyczyna?

Szumek811
    Uczestnik

Nie dotarte zawory, nie wymieniony olej po 300Km i się zatarł itd. Sprawdź kompresję

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

paci
    Moderator

brak luzu na zaworach (po 300km wymiana oleju i reg zaworów)

Patryk Foltański
    Uczestnik

olej wymieniony 2 razy co 300km,luzu nie sprawdzalem szczelinomierzem patrzylem na oko minimalny na ssącym,na wydechowym wydaje sie ok jutro sprawdze szczelinomierzem. jeśli dalej nie będzie palił na co moge dalej stawiać? (silnik sie nie mogł zagrzewać bo jezdzilem po 40km max z przerwami manetki też jakoś nie odkręcałem na full wiec zatarcie raczej wykluczam

paci
    Moderator

kompresja jest?

Patryk Foltański
    Uczestnik

kompresja jest i zapomniałem dodać że gdy ciężej odpalał to sciągałem filtr i palił

Szumek811
    Uczestnik

Może to oznaczać złą regulację gaźnika, stare sparciałe: membranka i uszczelki lub przestawiony rozrząd

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button