Skuter Gilera dna 80 osiąga max 23km/h i 7k obrotów, co się stało ?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #199059 Reply
    Rafał Ujas
    Użytkownik

Wymieniłem w gilerze pasek roli wariatora, i te uszczelki na tarczy która trzyma żeby rolki nie wypadły, przejechałem się kawałek, i jak zawracałem na mostku do domu to nagle zaczął zamulać. Jedzie strasznie wolno max ok 23km/m mimo że chwilkę wcześniej jechałem sb spokojnie 70-75. pomóżcie proszę. nie znalazłem żadnego takiego tematu wcześniej. Co to może być ?

#199090 Reply
    Wombat
    Moderator

rozkładaj wariator i zobacz

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#199148 Reply
    Rafał Ujas
    Użytkownik

Wombat napisał:

rozkładaj wariator i zobacz

w wariatorze jest wszystko jak sie nalezy

#199162 Reply
    Wombat
    Moderator

wiec rozkładaj cos innego
    napisałeś tylko jak jedzie a nie napisałeś jak przy tym i na jakich obrotach pracuje silnik… więc se nie zgadliśmy.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Skuter Gilera dna 80 osiąga max 23km/h i 7k obrotów, co się stało ?
Twoje informacje:

Back to top button