Skuter gaśnie po dodaniu gazu

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #59035 Odpowiedz
      pawlix
      Członek

Witam,
      Od wtorku jestem właścicielem skuteru Benda Benson. Wczoraj zatankowałem go do pełna bezołowiówka 95. Skuter po dodaniu gazu gaśnie? Tak jakby trochę przygazowywal i gaśnie zaraz po. Dodam ze po zakupie został przywieziony i wiechalem nim tylko do garazu. I od tamtej pory nic. Jestem nowicjuszem w tych sprawch. Prosze o pomoc.

• #59054 Odpowiedz
      Maniek_smolarek
      Członek

Jest to nowy skuter? jesli tak to gwarancja, jesli nie to wydaje Mi sie ze dostaje za malo paliwa i trzeba ustawic gaznik.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
      Kymco NewDink 200i
      REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

• #59627 Odpowiedz
      matek58
      Członek

Sprawa może być też taka, skuter jest na dotarciu, uruchom go i zostaw na noc niech pochodzi na wolnych obrotach… i teraz tak, dodajesz trochę gazu czy od razu na maks? jeżeli trochę to tak jak napisał kolega wyżej… jeżeli od razu na maks to nowe skutery posiadają mnóstwo blokad, elektryczna, moduł, gaźnik, tłumik, więc może to być ze któraś z blokad odcina dopływ paliwa..

• #59629 Odpowiedz
      szyszu3
      Członek

Nie wyregulowany gaznik, za duzo powietrza dostaje.

Ja w korkach nie stoje.
Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Skuter gaśnie po dodaniu gazu
Twoje dane:

Back to top button