Skuter gasnie po dodaniu gazu

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #84437 Reply
    Patrick08
    Użytkownik
    • 8
    • 36Postów:

oddalem skuter do mechanika bo nie odpalal, paliwo nie dochodzilo zostal wymieniony kranik paliwa przewod paliwowy swieca cewka i takie tam, odebralem skuter i bylo okej, ale na nastepny dzien po dodaniu gazu gasnął, zostawilem zeby chwile pochodzil, pojechalem i po paru sekundach to samo, moc spada i gasnie, moje pytanie:czy po regulacji gaznika problem ustąpi????

#84442 Reply
    pioneerq
    Użytkownik
    • 30
    • 262Postów:

Widac mechanik dobry wymienił większość rzeczy a gaźnika nie wyregulował i na pewno nie przeczyscił

EDIT: poczytaj sobie http://www.skutery-forum.pl/ssanie-automatyczne-budowa-i-zasada-dzialania-vt9620.htm

#84444 Reply
    Patrick08
    Użytkownik
    • 8
    • 36Postów:

a i tu cie zdziwie, gaznik byl czyszczony i regulowany wlasnie, a dzien po odebraniu takie cos, regulacja pomoze?
    gażnik ma miesiąc razem z gaznikiem dostalem ssanie, wiec mysle ze to nie jego wina, ale sprawdze jutro, mi sie wydaje ze regulacja gaznika, tylko czemu dzien bylo wszystko ok, a na drugi dzien takie cos?

#84446 Reply
    pioneerq
    Użytkownik
    • 30
    • 262Postów:

jak byl regulowany to po co go 2 raz regulować spróbuj może pokręcić sruba od mieszanki (skuter reaguje na regulacje z opoznieniem) albo najlepiej oddaj do mechanika i powiedz ze cos sie spieprzyło i zeby ci za darmo zrobili

#84447 Reply
    pioneerq
    Użytkownik
    • 30
    • 262Postów:

O ssaniu wrzuciłem do złego tematu sorry :D…..

#84448 Reply
    Patrick08
    Użytkownik
    • 8
    • 36Postów:

ten mechanik mnie tak wku..rzyl ze masakra, watpie zeby mi to za darmo zrobil, krecilem srubkami i troche sie poprawilo ze juz dluzej jedzie, z minute dwie i dupa, odpale go pochodzi chwile i zas dziala 2 minuty, nie wiem,

#84456 Reply
    Im_Jurek
    Użytkownik
    • 4
    • 484Postów:

sanie możliwe, jak chodzi tylko2 minuty- na ssaniu mieszanka jest dobra, ale gdy się wyłączy mamy złą mieszankę i gaśnie

#84457 Reply
    VAJPER07
    Użytkownik
    • 6
    • 61Postów:

witam kolego ja miałem tak samo co ty jak dodałem gazu to gasł mi skuter wymieniłem ssanie i pojeżdziłem jeden dzień i znowu to samo było, więc kupiłem nowy gażnik i chodzi jak złoto pozdrawiam.

#84459 Reply
    Patrick08
    Użytkownik
    • 8
    • 36Postów:

gaźnik jest nowy, ma ponad miesiąc, i co ty na to? ja nie wiem, ale moze to jednak wina ssania, jutro sprawdze czy iglica sie chowa przy podlaczeniu do aku, lecz jak macie jeszcze jakies inne propozycje co jest grane to poprosze

#84465 Reply
    DooOminO
    Użytkownik
    • 56
    • 1 610Postów:

za malo benzyny dostaje..

#84474 Reply
    Patrick08
    Użytkownik
    • 8
    • 36Postów:

skuter stał tydzien i nie chce odpalic, ssanie do wymiany bo mechanik cos wtedy wspominal ze zimny ma problem odpalic, ale mi sie nie chce go kopac

#84520 Reply
    pioneerq
    Użytkownik
    • 30
    • 262Postów:

To normalne ze po tygodniu stania nie odpali odrazu bo benzyna najprawdopodobniej wyparował za nim wleci do wszystkich podzespołów to trochę to zajmie

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Skuter gasnie po dodaniu gazu
Twoje informacje:

Back to top button