Skuter gaśnie niezawsze nierówno pracuje

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter gaśnie niezawsze nierówno pracuje

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Karken123 Karken123 1 lat temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Karken123
    Karken123
    Użytkownik

Witam otóż mam taki problem że w moim skuterze router bassa 50 2012r. Po dłuższej jeździe bądź po dłuższym trzymaniu gazu gaśnie mimo wyregolowanego gaźnika.
    Z góry dziękuję za sugestie☺

• Ten temat został zmodyfikowany1 lat temu przezZdjęcie profilowe Karken123 Karken123.
    • Ten temat został zmodyfikowany1 lat temu przezZdjęcie profilowe Karken123 Karken123.
    Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

Być może na wolnych dostaje za mało paliwa i jak schodzisz z obrotów to dostaje takiego ,,szoku” 🙂

Gerard Furmanek

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

albo za wolno napełnia gaźnik i jak chwile popałuje to brak wachy w komorze pływakowej.
    albo przy max otwartej przepustnicy jednak go zalewa po jakimś czasie.
    jak po takim zgaśnięciu wygląda świeca?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Karken123
    Karken123
    Użytkownik

Problem rozwiazany gaźnik postanowiłem przeczyscic i wyregolowac i jak narazie problem ustąpił ale po jezdze próbnej złapałem flaka 😕
    Dzięki za pomoc

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie