Skuter gaśnie na wolnych obrotach

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter gaśnie na wolnych obrotach

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe krystian10400 krystian10400 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe krystian10400
    krystian10400
    Użytkownik

Cześć. Mam problem z skuterem marki zip 4T. Skuter ten jest przerobiony na 80 cc3(zmieniony cylinder głowica, gaźnik) A problem wygląda tak że skuter nie chce odpalić bez gazu a jak już odpali ( z gazem pali bez problemu) to muszę mu ciągle gazować ponieważ gaśnie. W tamtym tygodniu wymieniłem gaźnik ponieważ tez nie chciał zapalać bez gazu i blokował się pływak wiec skuter się zalewał i nie chciał odpalić. Ale po wymianie odpalał bez problemu do dzisiaj bez gazu i nie gasł na wolnych obrotach. Proszę o pomoc i z góry dzięki

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Dysza 80, regulacja gaźnika od początku i powinien chodzić.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    krystian10400
    Użytkownik

Spróbuje, ale ja nie mam pojęcia jak wyregulowywać gaźnik muszę zaprowadzić go do mechanika

krystian10400
    Użytkownik

Wczoraj pojawił się jeszcze jeden problem który wygląda tak ze gdy już odpalę skuter i gazuje mu i przy większych obrotach mocno dymi na biało i zauważyłem ze ubywa oleju. Moim zdaniem to wina pierścieni ale czy to możliwe?

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie