Skuter gaśnie na wolnych obrotach.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #125297 Reply
    Damistrz
    Użytkownik
    • 6

Witam. Mam skuter Router Metro City który jest zupełnie nowy (14 km przebiegu) i dzisiaj chciałem się przejechać. Na początku coś nie chciał się uruchomić, ale odpalił. Parę sekund pochodził i zaczął się dusił. Obroty spadały i wzrastały tak na przemian 3 razy, aż zgasł. Potem było go trudno odpalić. Poczekałem chwile i odpaliłem z trudnościami i znowu odmówił pracy silnik. Wczoraj odpaliłem bez problemu. Paliwo ma 95 z orlenu. Co może być nie tak?

PS. Jak ruszę manetką to nagle gaśnie.

#125305 Reply
    Hindenburg
    Użytkownik
    • 2

Oddaj go naciągaczowi w sklepie i zażądaj zwrotu gotówki. Idź do salonu np. Kymco i kup coś normalnego. Najwyżej różnicę weźmiesz sobie na raty, ale za to prze wiele wiele lat będziesz tylko lał paliwo do baku i cieszył się bezawaryjną jazdą… Jeśli zrobisz inaczej, to zapewniam Cię, będziesz wiecznie lamentował na forum, a w serwisie dostaniesz kartę stałego klienta. Twoja maszyna przez większość czasu będzie stała i kurzyła się w serwisie, a bezradni serwisanci będą bezradnie rozkładać ręce i Cię zwodzić. W końcu zwalą winę na Ciebie. I w zasadzie będą mieli rację – bo to Twoja wina że kupiłeś taki bubel!
    A tak? Sam wyciągnij wnioski…

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

#125325 Reply
    Damistrz
    Użytkownik
    • 6

Kupiłem chinczyka bo jakbym miał kupować skuter za 6-7 tyś złoty to bym wolał kupić jakiś dobry samochód. Mój kolega ma chinczyka i jakoś nie narzeka. Proszę o jakieś propozycje, może ktoś miał taki problem ze skuterem?

#125332 Reply
    Hindenburg
    Użytkownik
    • 2

Zapytaj tego kolegę. Ja nie mam chińczyka więc Ci nie pomogę.
    Ale masz przecież go na gwarancji…Więc w czym problem? Po co szukasz odpowiedzi na forum? Zwróć się z tym pytaniem do pana mechanika z autoryzowanego serwisu…proste!

#125333 Reply
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30

Oddaj na gwarancje.

#125775 Reply
    Dan13
    Użytkownik
    • 0

To sprawa złego wyregulowania gażnika,jeśli sam nie potrafisz to do serwisu,niekoniecznie tam gdzie kupiłeś.Chińczyki nie są złe , o każdy sprzęt trzeba dbać.Twoja przygoda to efekt braku przeglądu „0” czyli olewania klienta przez sprzedających.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Skuter gaśnie na wolnych obrotach.
Twoje informacje:

Back to top button