Piaggio NRG - gaśnie i słychać zgrzyt.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Piaggio NRG - gaśnie i słychać zgrzyt.

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe petar2000 petar2000 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #169185 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe petar2000
    petar2000
    Użytkownik

Mianowicie zmieniłem cylinder na dotarty po szlifie i teraz jak jadę skuterem nagle ni stąd ni zowąd słychać zgrzyt od silnika tak jak by pierścienie szczeliły i skuter gaśnie ale kompresja dalej jest taka sama po czym odpalam i dalej jadę i znowu co to może być ???? Mój skuter to Piaggio nrg power

#169210 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może i szczylajo pirścienie, abo cuś innego szczylo.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #169251 Odpowiedź
    petar2000
    Użytkownik

i co z tym zrobić bo na wcześniejszym skuterze z tym cylem i tłokliem wszystko działało jak marzenie

#169256 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to nie znaczy że zestaw dotarty w jednym cylindrze będzie idealnie spasowany z innym wałem, łożyskiem..itd. A może został źle złożony

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #169276 Odpowiedź
    petar2000
    Użytkownik

na pewno dobrze bo sprawdzałem 3 razy

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #169351 Odpowiedź
    petar2000
    Użytkownik

dobra zmieniłem łożysko i działa dzięki za pomoc 😀 niestety przytarło mi tłoka i cylindra 🙁

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Piaggio NRG - gaśnie i słychać zgrzyt.
Informacje o Tobie: