! Forum Serwis Skuter gaśnie

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe nicki8593 nicki8593 5 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe nicki8593
    nicki8593
    Użytkownik

Mam skuter 2T. Dziś chciałem go uruchomić po przerwie, jednak nie chciał odpalić na początku, po chwili odpalił. Pojechałem się przejechać i gdy się zatrzymałem zgasł i już nie odpalił. Przeczyściłem gaźnik i trochę pomogło tzn. zaskakiwał ale zaraz gasł. Nie miałem wyjścia i musiałem pchać. W domu przeczyściłem świece i gaźnik jeszcze raz niby pomogło odpalił ale chodził tak trochę ciężko przez chwilę,przegazowałem i zostawiłem odpalonego. Już wszystko było pięknie ale po chwili znowu zgasł i już nie odpalił. A jeszcze dodam jak przekręciłem kluczyk na zapłon to za pierwszym razem odpalił (zgasł), a za drugim już nie. Odpalałem z kopki bo ze startera to tylko kręcił i nic więcej.
    Oprócz świecy (bo ją podejrzewam) to co to może być.

Zdjęcie profilowe Ering
    Ering
    Użytkownik

Moze to byc kranik podcisnienia musisz sprawdzic. Pozdro.

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
    Zdjęcie profilowe nicki8593
    nicki8593
    Użytkownik

Sprawdziłem kranik podciśnienia, wymieniłem świece oraz przeczyściłem gaźnik jeszcze raz i jest dobrze zapala 🙂
    Dzięki i pozdrawiam

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie