Skuter elektryczny "OXYGEN Cargo" uszkodzony - szukam posiadacza takiego skutera

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów prosząc o pomoc w mojej sprawie, a mianowicie; jestem posiadaczem wspaniałego ale niestety nie sprawnego ELEKTRYCZNEGO SKUTERA "OXYGEN CARGO" produkcji włoskiej i poszukuję kontaktu z osobą która posiada taki sam skuter w celu zweryfikowania zachowań mojego skutera i porównania ich z działaniem skutera sprawnego. .... Jeżeli ktoś z forumowiczów posiada taki skuter lub zna właściciela takiego skutera to gorąco proszę o informację w tej sprawie. Może ktoś posiada do takiego skutera serwisówkę lub schemat elektryki i elektroniki. Z góry dziękuję za wszelką pomoc, pozdrawiam dzidektom.

Tutaj zalega teraz tylko gimnazjum i kilku *wapniaków* przed i po czterdziestce (i to obecnie dość już sporadycznie).
*
Trzeba klepać w klawiaturkę i pytać dobrego wujka Google. Na przykład coś w ten deseń:
...
Oxygen Cargo service manual;
Electric mobility scooter repair manual;
Electric scooter.
*
Gdyby Tesla jeszcze żył, pewnie by coś doradził w takim temacie, a tak, to lipa z tym. :(

Dziękuję za sugestie kolego H2O, w googlach spędziłem sporo czasu na znalezienie interesujących mnie kwestii ale temat SKUTERA ELEKTRYCZNEGO " OXYGEN CARGO" jest na tyle oryginalny, że nie wiele mi to pomogło. Dużą nadzieję wiążę z ewentualnym kontaktem z posiadaczem takiego skutera z którym mógłbym porównać występujące w moim skuterze objawy. MAM NADZIEJĘ ŻE JEST KTOŚ W POLSCE KTO MA TAKI SKUTER I ODEZWIE SIĘ. Może wiesz czy jest jeszcze jakieś inne ciekawe forum polskojęzyczne na ten temat. Pozdrawiam dzidektom

I warto było kupować takie cuś zamiast spalinowego?;) Ile to wg kosztuje?
+
Wątpie żeby wg znalazł się ktoś z takim, nw czy wiele też jeździ innych po Polsce. więcej to ma wad niż zalet;)

Widzę, że kolega "H2O" ma rację, poza jednym malkontentem totalna cisza. Wspomniani gimnazjaliści pewnie w pełnym komplecie także wyjechali na wakacje... Miłego wypoczynku !!!!!!!!!!!!

A czego się spodziewasz, nie dość, że skutery elektryczne to nisza bo są drogie, to jeszcze masz,bardzo, unikalny model.
Tą ciszę generuje nie okres wakacyjny,a fakt niezwykłej "popularności" Twojego nabytku

Może serwis skuterów GOVECS (czy jak tam się to pisze) pomógłby coś?

Witam, i tym, którzy wnieśli cokolwiek twórczego do mojego postu, serdecznie dziękuję i proszę o więcej informacji. Szkoda, że nie ma na tym forum moderatora, który usuwał by komentarze w stylu jaki prezentują koledzy "Kristop" i "Raven" . Jest w internecie wiele "debilnych" portali i tam prezentujcie swoje pseudo przemyślenia nie wnoszące niczego twórczego do sprawy.
Wszystkich tych, którzy mogą wnieść cokolwiek pozytywnego w rozwiązanie mojego problemu, gorąco zapraszam do dyskusji i z góry serdecznie dziękuję za wszelką pomoc.

dzidektom napisał:

Witam, i tym, którzy wnieśli cokolwiek twórczego do mojego postu, serdecznie dziękuję i proszę o więcej informacji. Szkoda, że nie ma na tym forum moderatora, który usuwał by komentarze w stylu jaki prezentują koledzy "Kristop" i "Raven" . Jest w internecie wiele "debilnych" portali i tam prezentujcie swoje pseudo przemyślenia nie wnoszące niczego twórczego do sprawy.
Wszystkich tych, którzy mogą wnieść cokolwiek pozytywnego w rozwiązanie mojego problemu, gorąco zapraszam do dyskusji i z góry serdecznie dziękuję za wszelką pomoc.

Nie rozumiem dlaczego masz pretensje do całego świata, że nie możesz uzyskać żadnych konkretnych informacji. Jak już zostało powiedziane, masz rzadki model i nie spodziewaj się, że znajdziesz tak od razu kogoś kto ma coś takiego.
Pozostaje się uzbroić w cierpliwość i mieć nadzieję.
A ponieważ w tym kraju pojazdy elektryczne się nie przyjęły i pewnie jeszcze długo się nie przyjmą, pozostaje uczyć się języków i szukać info na forach zachodnich lub trwać w samotności :)

Ma pretensje "bo prawda w oczy kole" :)

Raven napisał:

Ma pretensje "bo prawda w oczy kole" :)

Przekonał się że elektryczne wcale nie lepsze:D
=
=
=
PS. Skąd się wziął moderator, jak nigdy nic nie pisał?;) Nowa osoba?:D

Szkoda że niewiedziałem, bo kocham denerwować moderów (zwłaszcza w grach;))
=
=
=
=
=żarcik:D

Widzę, że kolega H2O miał rację, że na tym forum zalega jedynie kilku dzieciaków, którzy nie mają nic konstruktywnego do wniesienia w jakimkolwiek temacie - sam bełkot nie na temat. Chłopcy, piszcie z sensem a jak nie macie nic rzeczowego do powiedzenia na konkretny temat to po prostu nie ośmieszajcie się i nie róbcie dziecinady. - - - Faktycznie, że chyba nie ma czego szukać na tym forum.

P.S. - po czym kolega MAXELL wnioskuje, że mam do kogokolwiek jakiekolwiek pretensje. Tym którzy wnieśli do tematu cokolwiek konstruktywnego, podziękowałem za ich inicjatywę i dobre chęci a malkontentom "dziękuję" za bezsensowne wywody nic nie wnoszące do sprawy.
Nie oczekuję od ręki "cudownego leku " na moje problemy ale pisanie bzdetów w stylu kolegi Kristop, który pisze 881 głupawy post to, zwykła żenada. Do dyskusji na przedstawiony w moim poście problem zapraszam wszystkich tych którzy mają merytoryczną wiedzę w tym temacie, za co z góry serdecznie dziękuję,

Widzę, że kolega H2O miał rację, że na tym forum zalega jedynie kilku dzieciaków, którzy nie mają nic konstruktywnego do wniesienia w jakimkolwiek temacie - sam bełkot nie na temat. Chłopcy, piszcie z sensem a jak nie macie nic rzeczowego do powiedzenia na konkretny temat to po prostu nie ośmieszajcie się i nie róbcie dziecinady. - - - Faktycznie, że chyba nie ma czego szukać na tym forum.

P.S. - po czym kolega MAXELL wnioskuje, że mam do kogokolwiek jakiekolwiek pretensje. Tym którzy wnieśli do tematu cokolwiek konstruktywnego, podziękowałem za ich inicjatywę i dobre chęci a malkontentom "dziękuję" za bezsensowne wywody nic nie wnoszące do sprawy.
Nie oczekuję od ręki "cudownego leku " na moje problemy ale pisanie bzdetów w stylu kolegi Kristop, który pisze 881 głupawy post to, zwykła żenada. Do dyskusji na przedstawiony w moim poście problem zapraszam wszystkich tych którzy mają merytoryczną wiedzę w tym temacie, za co z góry serdecznie dziękuję,

Panowie tj dzieciaki (no oprócz H2O) proponuję przychylić się do sugesti "elektrycznego" kolegi, pozostawić ten temat i pozwolić mu spokojnie czekać (kiedyś przecież braknie ropy).

Nie komentujmy, nie robmy dziecinady, Kristop niech uważa co pisze w postach, a Maxel niech przestanie błędnie oceniać intencje wypowiedzi :):):)

To jest dość specyficzne forum, a niektórzy rodzicie zaniedbują zwyczajnie edukację, albo nawet zwykłą, ale rzeczową rozmowę ze swoimi *następcami*. Taki to już... znak naszych czasów. Lipa, ale podobno będą nam wypłacać emeryturę z ich świadczeń. Podobno. Lipa po całości. :(
*
Jaki masz problem ze swoim elektrycznym skuterem ? Kraj produkcji przy tym jest mało ważny, bo trzeba lecieć po tych...kulejących podzespołach.
Jakie to ma znaczenie czy jest to spalinowy czy już elektryczny ? Ma działać właściwie, bo za to dany użytkownik płaci jakieś pieniążki i tyle.
*
Co jest problemem ? Czas ładowania akumulatorów, malejące osiągi czy jednak... zbyt mały zasięg po kolejnym ładowaniu aku ?
Opisz dość rozlegle swój problem z posiadanym *elektrykiem*, to za rok lub dwa będą cię tutaj cytować i o poradę nawet prosić.
*
A, że się różne... cwaniaczki tutaj sadzą z własnymi wydumkami na dany temat. Polska Norma (przedszkole, gimnazjum i zwykłe stare pierniki).
Przetrwaj to i jednak napraw swojego...cichobiega. Pewnie warto, ale trochę musisz poczytać i poszukać ludzi dość kumatych w danym temacie.
*
Niekoniecznie już tutaj, bo tutaj się teraz lansuje... 125-ki na kat. B. i tę całą otoczkę do tego *rozdmuchanego* zagadnienia. Polska Norma. Znowu. :(

Jeszcze raz dziękuję koledze H2O za rzeczowe podejście do przedstawionego przeze mnie tematu, nie mniej dochodzę do wniosku, że nie tędy droga i na tym forum faktycznie dryluje młodzież z niskim poziomem doświadczenia w tym temacie od której za wiele (przynajmniej w tej dziedzinie) się nie dowiem.
Ale jak już wcześniej wspomniałem - jestem cierpliwy- i może odezwie się ktoś kto ma taki skuter lub zna posiadacza takiego skutera i będzie można z nim nawiązać kontakt.

Witam. Pracuje w GOVECS i przez ponad rok pracował dla nas głowny inżynier z Oxygen, juz po tym jak Oxygen ogłosił upadłość. Pracowal u nas we Wroclawiu ale juz wrócił do Włoch, jednak możliwe ze odpisze na maila jesli mu powiem ze jest sprawa taka lub inna.

Prosze sie ze mna skontaktować to postaram sie jakos pomóc. polvadis(malpa)gmail(kropka)com

Pozdrawiam.

Kolego polvadis, dziękuję za ofertę pomocy w rozwiązaniu mojego problemu. Na podany adres e-mail wysłałem koledze ogólne informacje o problemie oraz namiary na ewentualny kontakt ze mną. Proszę o odzew w tej sprawie.