Skuter dusi się i gaśnie.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #181666
    ReeDs
    Użytkownik
    • 1
    • 1Postów:

    Witam.
    Pewnego razu zatankowałem skuter na stacji benzynowej “Bliska”, gdy już odjechałem i rozwinąłem prędkość 40 km/h skuter zaczął się dusić, zatrzymał się i zgasł. Prawdopodobnie w zbiorniku mogła się znajdować woda, więc spuściłem paliwo i nalałem z Lotosu, lecz problem był nadal. Postanowiłem przeczyścić cały układ paliwowy wraz z gaźnikiem, ale nadal było tak samo, tylko wtedy gdy skuter rozwinął 50 km/h, lub jadąc w dwie osoby dodałem więcej gazu. Pewien czas jeździłem z tym problemem, ale nie przekraczałem 30 km/h, aby wogule gdzieś dojechać. Za jakiś czas skuter nie chciał zapalić, kupiłem nową świecę i znów przeczyściłem układ paliwowy i oczywiście nie pomogło. Czy winę może mieć też moduł? Świeca, dysze, gaźnik są w świetnym stanie i tylko to pozostało. Proszę o odpowiedź. Z góry bardzo dziękuję. 🙂

    #181668
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    jeszcze ci też kompresja pozostała

    #181680
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    To wiesz teraz czemu się nazywa bliska żeby było blisko pchać do domu:D a na poważnie h wie co to było za paliwo mogło zechlać uszczelniacz lub zawór,w salmo jest dobre dojście do silnika więc dużo roboty nie masz.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button