Skuter do …

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #57219 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 14
    • 82Postów:

… podwiezienia do kolejki SKM.

Czytałem juz troche forum i teraz nie wiem jaki.
    Skuter ma służyć do podjeżdzania do kolejki SKM z Domu okolo 3,5km ewentyalnie czasmi 20km do pracy.

Teraz moje pytanie. jaki ???

Troche poczytałem i troche „podoba” mi sie kymco agility city 50 4t.
    Duże koła i jakiś taki duży.

Teraz dlaczego on?

Mam 187cm wzrostu i ważę jakies 100kg. Czasmi może wybiore się z kobięta na przejażdzkę 🙂

Głuwnie ma podwozić do SKM. Teraz pytanie czy to dobry wybór czy nie?

CZy warto kupic nowy czy używany. bo bedzie stał na słońcu jakięs 10h dziennie ( jestem w pracy ). Moze cośi innego poradzicie?

A i jeszcze jedno 4T ma mniej koni niz 2T dlaczego?
    Czy to nie wpływa na dynamike jazdy ???

może cos jeszcze mi się przypomni to dopisze 🙂

Ach najwazniejsze.

Jestem nowy i witam wszystkich.

#57221 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4
    • 927Postów:

Wybór niezły, ale każdego skuterka żal, aby stał na słońcu i kusił złodziei i wandali.
    Kup skuter i poco ci kolejka?:) Pry prędkości przelotowej 40km/h to 0,5h i jesteś w pracy.

#57226 Reply
    bogo
    Użytkownik
    • 5
    • 37Postów:

Ja śmigam 23km w jedną stronę dziennie. Tanio, szybko i przyjemnie. Dla mnie temperatura musi być powyżej 5’C i bez problemu moge jechać. Ważne są ciuchy. Jak jesteś często w Wawie to moge pomóc tanio kupić coś leoshi i ls2.

#57230 Reply
    Jajowy95
    Użytkownik
    • 8
    • 67Postów:

a co do twojego pytania to 4t są bardziej ekonomiczne i „mułowate” zaś 2t więcej palą ale są dynamiczniejsze i bardziej żwawe

#57232 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 14
    • 82Postów:

Jajowy95 napisał:

a co do twojego pytania to 4t są bardziej ekonomiczne i „mułowate” zaś 2t więcej palą ale są dynamiczniejsze i bardziej żwawe

A czy gdzieś znajde dane że średnim spalaniem 4T i 2T.

I czy sa jakies róznice w częściach zamiennych ???

#57235 Reply
    MichalWujak
    Użytkownik
    • 118
    • 596Postów:

amroz napisał:

I czy sa jakies róznice w częściach zamiennych ???

Z rzeczy oczywistych inny jest silnik i jego części składowe tj. cylinder, wał, wyprzedzenie zapłonu, zazwyczaj gaźnik w 4T ma zazwyczaj przepustnicę skrzydełkową a w 2T suwakową. Reszta jest taka sama.

amroz napisał:

Skuter ma służyć do podjeżdzania do kolejki SKM z Domu okolo 3,5km

Hmm jeżeli droga którą masz dojeżdżać jest dobrej jakości to nie lepiej kupić jakiś rowerek? 😉 Wyjdzie duuużo taniej w kosztach zakupu, nie trzeba lać benzyny, a przejazd 3,5km to kwestia jakichś 8 minut. Teraz można kupić takie fajne składaki, że składa się je w minutę do rozmiarów teczki, czyli rower taki można zabrać ze sobą do pociągu. Pierwszy lepszy wynik z allegro: http://allegro.pl/luksusowy-rower-skladak-monty-f-20-i2284535371.html albo http://allegro.pl/rower-kross-flex-skladak-tarnowskie-gory-i2291998719.html Ja w tym roku zamieniłem motorower na rower do jazdy po mieście i szczerze nie żałuję ;).

#57261 Reply
    zipptopss
    Użytkownik
    • 17
    • 232Postów:

polecam chińskie ale nie typu Ventus jeśi nie bedziesz nim „szarżował” to bedzie ci służył bardzo długo i palił poniżej 2 L na 100 km opłaca się zobacz oferte zippa silnik super gorzej z owiewkami ale da sieto zrobić przez kilka godzin:)Polecam są tanie i dobre:D

#57284 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 14
    • 82Postów:

Jakoś wychodzę z założenia ze biednych ludzi nie stać na tanie życzy. I chyba zdecyduje sie na używany model. Skuter pewnie będę kupował na przełomie czerwca.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Skuter do …
Twoje informacje:

Back to top button