skuter do ok. 3000 zł

• This topic has 15 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 13 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #282839 Reply
    Anonim
    Gość

Mam zamiar się pozbyć chiniola i przesiąść się na coś znacznie lepszego. Jaki skuter polecacie: będę miał przeznaczone ok. 3000 zł i mam ok. 185 cm. wzrostu ?

#282840 Reply
    Anonim
    Gość

Dozbieraj trochę i w przedziale 3-4tys już coś będziesz mógł zdzialać. Na twój wzrost odpowiednia by była Gilera Runner – klasa sama w sobie. Ale na twoim miejscu nie pogardziłbym też Aprilią SR czy Speedfightem 2. Poszukaj na allegro, często są ciekawe oferty.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#282841 Reply
    Anonim
    Gość

Zły dział. Przenoszę. Warn.

#282842 Reply
    Anonim
    Gość

Witam. Dla Ciebie najlepszy byłby Runner, ale za 3000zł raczej nie kupisz. Więc za 3000 polecam z czystym sumieniem Aprillie Sr 50 i Peugeot Speedfight 2 (tak jak kolega wyżej). Speeda miał mój kuzyn i to zarąbisty skuter! Po tuningu leciał mu 115km/h. W tej cenie polecam jeszcze Piaggio NRG, ale na twój wzrost może był trochę za mały. Pozdrawiam

#282843 Reply
    Anonim
    Gość

A moglibyście daćmi propozycje jak najtańszych i dobrych runnerek ?

#282844 Reply
    Anonim
    Gość

jak jest najtańsza to raczej nie jest dobra.. za 3000zł dobrej Run’ki nie kupisz. Chyba ze naprawde jakaś mega okazja. Jak masz 3000 to lepiej rozejrzyj się za SRka bo w tej cenie znajdziesz lepszą SRkę niż runnerke. Tak mi się wydaje.

#282845 Reply
    Anonim
    Gość
    #282846 Reply
    Anonim
    Gość

nie ale zobacz na rok produkcji 😉 osobiscie uwazam runnery w starszej wersji za paskudne :-/

#282847 Reply
    Anonim
    Gość

Niby nie ale powiem Ci że ja mam z 2001 malage i mam problemy. Tzn nawet głupie uszczelki się zużywają. Lepiej kupić młodszy i mieć spokój niż kupić niby runnerke wyższej klasy ale starszą bardziej zużytą.

#282848 Reply
    Anonim
    Gość

Runnera za 3000zł to raczej kupisz dosyć starego… chyba, że z małym przebiegiem coś znajdziesz. Z dużych, a dosyć tanich skuterów mogę Ci polecić Betą Eikon (mogłem się pomylić z modelem, ale chyba nie). Jest to duży skuter, wygodny, a zazwyczaj nie kosztujący więcej niż 3000-3500zł…. a ma ten sam silnik co Aerox – Minarelli LC.

#282849 Reply
    Anonim
    Gość

jakie są dolegliwości starszych runnerekm [ok. 8-mio letnich (wartość 3000-3500)] ?

#282850 Reply
    Anonim
    Gość

Hm. opony do wymiany jeżeli dawno nie zmieniane, może był wyblaknięty kolor jeżeli nie był malowany, uszczelki mogly się pozużywać i trzeba powymieniać, pasek, rolki sześciokątne i tak mogę wymieniać.. jeżeli ktoś wszystko regularnie wymieniać to wszystko powinno być ok. no wiadomo że wszystko się po paru latach zużywa.. klocki hamulcowe itd

#282851 Reply
    Anonim
    Gość

Podałeś to, co trzeba sprawdzić przy zakupie każdego skutera. Jemu raczej chodziło o „choroby” runnerów używanych. Więc jak pewnie każdy wie, bolączką Runnerów jest przedni amortyzator. Potrafił nawet po 1000-2000km juz nie funkcjonował prawidłowo. Chodzi mi o wylewający się olej spod nich. Naprawa tego nie jest droga, ale to zawsze coś. Komplet do uszczelniania z wymianę nie powinien przekroczyć 100 zł… Reszta w runnerze to raczej zalety.

#282852 Reply
    Anonim
    Gość

Jakbym kupił zadbanego ruunerka (3000-3500 zł) to muszę się martwic , ze nagle przyjdą jakieś wielkie koszta ?? czy opłaca się zmienić z rocznego chiniola na taka starsza runnerke ?

#282853 Reply
    Anonim
    Gość

Trudno powiedzieć. Nie wiem jak w starszych rocznikach ale w 2003 i wyżej jest tak że pada jakiś wałek (średnio po ok. 15 tys km) Ziomkowi właśnie to padło, tzn piszczy mu coś w przekładni i podobno to jest wada fabryczna. A jeżeli o takie rzeczy pytasz to wejdz na forum runnera (www.runner.com ). Jak znajdziesz dobrego to lepszy runner. chociaż 98 to ciężko.. PS. Mam nadzieję że nie dostane warna za promowanie innego forum, to raczej służy jako pomoc koledze

#282854 Reply
    Anonim
    Gość

Runnerka z małym przebiegiem będzie dużo lepsza niż chińczyk. Może z awaryjnością będzie podobnie, bo runner kilku letni, a chinol prawie nowy. Ale Runner komfortem i wszystkim innym będzie przewyższać Twoj terażniejszy skuter. Śmiało szukaj runna z małym przebiegiem i na pewno będziesz zadowolony. Są to bardzo wytrzymały silniki, kumpel ma w NRG ponad 30 000 i chodzi ładnie.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: skuter do ok. 3000 zł
Twoje informacje:

Back to top button