skuter do ok. 3000 zł

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) skuter do ok. 3000 zł

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Mam zamiar się pozbyć chiniola i przesiąść się na coś znacznie lepszego. Jaki skuter polecacie: będę miał przeznaczone ok. 3000 zł i mam ok. 185 cm. wzrostu ?

Anonimowy

Dozbieraj trochę i w przedziale 3-4tys już coś będziesz mógł zdzialać. Na twój wzrost odpowiednia by była Gilera Runner – klasa sama w sobie. Ale na twoim miejscu nie pogardziłbym też Aprilią SR czy Speedfightem 2. Poszukaj na allegro, często są ciekawe oferty.

Anonimowy

Zły dział. Przenoszę. Warn.

Czytaj
    REKLAMA

Wypróbuj nowego Triumpha podczas Targów Motor Show

Wybierz jeden z motocykli Triumph i zapisz się na bezpłatną jazdę testową podczas Targów Motor Show w Poznaniu 28-31.03.2019

Anonimowy

Witam. Dla Ciebie najlepszy byłby Runner, ale za 3000zł raczej nie kupisz. Więc za 3000 polecam z czystym sumieniem Aprillie Sr 50 i Peugeot Speedfight 2 (tak jak kolega wyżej). Speeda miał mój kuzyn i to zarąbisty skuter! Po tuningu leciał mu 115km/h. W tej cenie polecam jeszcze Piaggio NRG, ale na twój wzrost może był trochę za mały. Pozdrawiam

Anonimowy

A moglibyście daćmi propozycje jak najtańszych i dobrych runnerek ?

Anonimowy

jak jest najtańsza to raczej nie jest dobra.. za 3000zł dobrej Run’ki nie kupisz. Chyba ze naprawde jakaś mega okazja. Jak masz 3000 to lepiej rozejrzyj się za SRka bo w tej cenie znajdziesz lepszą SRkę niż runnerke. Tak mi się wydaje.

Anonimowy

Anonimowy

nie ale zobacz na rok produkcji 😉 osobiscie uwazam runnery w starszej wersji za paskudne :-/

Anonimowy

Niby nie ale powiem Ci że ja mam z 2001 malage i mam problemy. Tzn nawet głupie uszczelki się zużywają. Lepiej kupić młodszy i mieć spokój niż kupić niby runnerke wyższej klasy ale starszą bardziej zużytą.

Anonimowy

Runnera za 3000zł to raczej kupisz dosyć starego… chyba, że z małym przebiegiem coś znajdziesz. Z dużych, a dosyć tanich skuterów mogę Ci polecić Betą Eikon (mogłem się pomylić z modelem, ale chyba nie). Jest to duży skuter, wygodny, a zazwyczaj nie kosztujący więcej niż 3000-3500zł…. a ma ten sam silnik co Aerox – Minarelli LC.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie