skuter do 5000 zł

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #24925
    Apsik
    Użytkownik
    • 1
    • 1Postów:

    Szukam skutera do 5000 zł, zależy mi żeby było nowy i ze sprawdzonej marki (nie chiński). Macie jakieś propozycje?

    #24926
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

    Kymco Agility, cena nowego 3900-4200zł.

    #24930
    Suawek
    Użytkownik
    • 32
    • 888Postów:

    Do wyboru do koloru:
    http://kymco.pl/?page_id=4
    Na Kymco się nie zawiedziesz, wydaje mi się że mają doskonały stosunek cena/jakość.

    Poza tym np. Sym Symply.

    #24934
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

    Jeżeli 4T to proponuje i polecam Kymco Agility RS jeżeli 2T to cena Agility RS to 5200 ale jeśli kwota 5000zł nie jest maksymalna a zależy Ci na 2t to wybrałbym Kymco Agility RS 2T. Niestety dochodzi jeszcze cena rejestracji podajże 111zł i ubezpieczenia a do tego kask więc jeśli maksymalna cena to 5000zł to wziął bym Agility RS 4T. Tak jak przedmówca mówi na Kymco się nie zawiedziesz. Pozdrawiam.

    #24948
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4
    • 3 026Postów:

    Jeśli zakupu będziesz dokonywał w najbliższym czasie, myślę że możesz się jeszcze załapać na jakieś modele KYMCO z roku 2010, co skutkuje zazwyczaj bardzo sympatycznym rabatem 😉

    #24964
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    Za te pieniądze, to polecił bym coś z gamy kymco 😉 Skutery godne polecenia!

    #24966
    chaffinch
    Użytkownik
    • 9
    • 122Postów:

    qazwsxedc napisał:

    możesz się jeszcze załapać na jakieś modele KYMCO z roku 2010, co skutkuje zazwyczaj bardzo sympatycznym rabatem 😉

    A jezeli bedziesz szukal rocznika 2010, to polecam dealera Kymco z Tarnowskich Gor. Przesledzielm sprawe, tam robia najwieksze zapasy skuterow, a wiec i najwieksza szansa, ze zalapiesz sie na wybrany model w nizszej cenie. Adres i namiary znajdziesz na stronie importera – Motor Land. Ja kupilem u nich miesiac temu Bet & Win 2010 za rowne 6000, wlacznie z transportem do Warszawy – 800 PLN taniej niz rocznik 2011.

    PS. Moj sqter przyjechal z dziwna naklejka “HONDA CORPORATION” na tylnym plastiku. Nie lubie supermarketowego tuningu naklejkowego, zdjalem wiec napis. Wtedy zrozumialem, dlaczego go tam naklejono – pod naklejka byl delikatnie obdrapany lakier;) Polecam mimo to.

    #24967
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4
    • 3 026Postów:

    chaffinch, mówisz o sklepie Mototrend?
    Jeśli tak, to również mogę polecić kontahenta- kupowałem u nich 2 skutery i w sumię nie mogę narzekać 😉
    Po za tym, tak jak napisałeś, można się z nimi targować- nawet jeśli nie chcą zejść z ceny zbyt wiele to lekką ręką dołożą 2 kaski z rękawica lub inne wybrane akcesoria.

    #24978
    chaffinch
    Użytkownik
    • 9
    • 122Postów:

    qazwsxedc napisał:

    chaffinch, mówisz o sklepie Mototrend?

    O nich właśnie. Mimo opisanej ściemy ze zdrapką pod naklejką – trochę amatorka 😆

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button